Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » Quick.Card - jak dodać nowe pole w produkcie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Quick.Card - jak dodać nowe pole w produkcie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
radar
PostWysłany: 16 Lip 2008, 12:54    Temat postu: Quick.Card - jak dodać nowe pole w produkcie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

Błagam, pomóżcie. Chciałbym dodać nowe pole w produkcie np. waga produktu. Nie chcę wpisywać tego w opisie krótkim lub długim musi być osobne pole. Co, jak i gdzie dokonać modyfikacji, aby odpowiednio to zostało zapisane w bd.txt a następnie poprawnie wyświetlone na stronie głównej sklepu w szczegółach produktu.

Jeśli ktoś wie, niech pomoże !!!

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 16 Lip 2008, 13:44    Temat postu: Quick.Cart Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


radar napisał:
Chciałbym dodać nowe pole w produkcie np. waga produktu. Nie chcę wpisywać tego w opisie krótkim lub długim musi być osobne pole. Co, jak i gdzie dokonać modyfikacji, aby odpowiednio to zostało zapisane w bd.txt a następnie poprawnie wyświetlone na stronie głównej sklepu w szczegółach produktu.

Jeżeli korzystasz z Quick.Cart to produkt ma wsparcie techniczne: http://opensolution.org/wsparcie,pl,,3.html

Pisz?
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristooki
PostWysłany: 16 Lip 2008, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

sam raczej tego nie zmodyfikujesz - chyba ze skorzystasz z płatnej wersji, albo dokupisz odpowiedni dodatek w sklepie opensolution
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
radar
PostWysłany: 19 Lip 2008, 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

Już prawie mnie się udało dodać nowe pole, ale chciałem sprawdzić, czy ktoś jeszcze ma o tym jakieś pojęcie (widzę, że nie.... a szkoda, bo chętnie wymieniłbym poglądy na ten temat) - z góry dzięki za link'a do wsparcia technicznego... o tym to ja wiedziałem, ale tam nic takiego nie można kupić, co by mnie interesowało Smile

Dzięki za pomoc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » Quick.Card - jak dodać nowe pole w produkcie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group