Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wskazówki dot. optymalizacji

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Wskazówki dot. optymalizacji « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 10 Lip 2008, 09:04    Temat postu: Wskazówki dot. optymalizacji Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Niedawno powstała nowa strona z ofertami turystycznymi wakacje i podróże na skrypcie PhpClassifieds. Byłabym wdzięczna gdybyście rzucili na nią okiem i dali jakieś wskazówki dot. optymalizacji.

Stronkę robimy z kolegą, który robił większość od technicznej strony, ale możliwe, że coś jeszcze pominęliśmy albo mogliśmy zrobić lepiej. Na tym samym skrypcie chcemy odpalić jeszcze kilka serwisów ogłoszeniowych, dlatego zależy nam na jak najlepszym przygotowaniu go pod kątem SEO.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 10 Lip 2008, 10:59    Temat postu: Wskazówki dot. optymalizacji Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Lexy napisał:
na skrypcie PhpClassifieds

Dlaczego akurat gotowy skrypt? Nie jest on jakiś rewelacyjny i można coś autorskiego zrobić, co automatycznie miałoby unikalny kod. Pod kątem optymalizacji, na pierwszy rzut oka wygląda OK, jakbym coś zauważył to dam znać.

W samej stronie i wykonaniu wizualnym brakuje mi polotu obecnie pojawiających się portali turystycznych. Branża turystyczna, to jedna z trudniejszych branż i tutaj trzeba wykazać się unikalnością, począwszy od skryptu do grafiki i innych szczegółów.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 10 Lip 2008, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Dlaczego akurat gotowy skrypt?

Autorski jest w trakcie pisania i testowania na innej stronie. Ten skrypcik akurat mi się podobał, tylko z optymalizacją początkowo nie było zbyt ciekawie.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 14 Lip 2008, 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

mnie sie pojawia biala strona.
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Needy
PostWysłany: 14 Lip 2008, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Mnie też Very Happy
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 24 Lip 2008, 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


To był chwilowy problem naprawiony tego samego dnia, kiedy o tym napisaliście Wink Już wszystko działa poprawnie.

Wracając do tematu używania gotowych rozwiązań - mam wiele planów dotyczących nowych stron, jednak trzeba czasu aby napisać pod nie skrypt, przygotować grafikę itp. Doszłam do wniosku, aby od razu z powstaniem pomysłu odpalić stronę, zbierać ogłoszenia i ją pozycjonować, a później przepiąć całość i nie zaczynać wszystkiego od zera.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 24 Lip 2008, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


mnie brakuje tam informacji o wlascicielu strony, dzialu kontakt, jakiejs pomocy, faq czy opisu jak dodawac oferty. nie lubie stron ktore sa "niczyje" bez zadnych danych, zwlaszcza jesli ja mam zostawiac jakies swoje dane (chociazby email, telefon) i zdjecia.
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Needy
PostWysłany: 24 Lip 2008, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


No chyba masz rację przydało by się info o autorze Smile Jakiś kontakt aby wrazie jakich kolwiek problemów wiedziec pod jaki adres na pisac Smile
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grejf
PostWysłany: 01 Wrz 2008, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

oK, tylko wygeneruj mape xml i zglos do g, bo nawigowanie tej strony nie jest zbyt przyjazne, jak na moje oko -15 droptrii takie rozwilązania, czyli czac robic strone pod dane frazy, aby ja rozbudowywac jestem Za. Nic tu nie ma zlego w tym co robisz. Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Wskazówki dot. optymalizacji
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group