Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » POWAŻNY PROBLEM Z FLASHEM

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 POWAŻNY PROBLEM Z FLASHEM « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
ZzZzZ
PostWysłany: 10 Lip 2008, 16:23    Temat postu: POWAŻNY PROBLEM Z FLASHEM Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1


Robię strone we flashu, dodałem do niej soundtack na oddzielnej warstwie. W oknie właściwości (properties) W opcji Sync mam zaznaczone EVENT i dalej LOOP. Po publikacji strony na HDD wszystko działa dobrze(po skończeniu utworu włącza się on od początku). Problem zaczyna się kiedy chcę stronę opublikować na FTP wtedy gdzieś w 30sekundzie nadal brzmiącegu utworu nachodzi ten sam włączony od początku, -->efekt jest taki jakby spiewać na 2 głosy albo włączyć tą samą piosenkę tylko w innym czasie na dwóch odtwarzaczach. n

Czy po skopiowaniu opublikowanych plików flash na serwer FTP dzieją się wam podobne cuda?
Ja mam jeszcze problem z komponentem loader. Ładuje mi on zewnętrzny plik .jpg A komponetnt loader jest ładowany za pomocą komponentu ProgressBar. W oknie PARAMETS danego komponentu progressbar w linicje SOURCE mam wpisana nazwe komponentu loader który ma załadować. I podobna sytuacja po publikacji na HDD wszytsko działa OK a po skopiowaniu tych samych plików na FTP wszystko się chrzani. Zmienia się wielkość obrazów (.jpg) albo w ogóle się one nie wczytują.

BAARDZO Proszę o Pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » POWAŻNY PROBLEM Z FLASHEM
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group