Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Wordpress - wtyczka wp-postratings

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Wordpress - wtyczka wp-postratings « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 26 Lip 2008, 08:17    Temat postu: Wordpress - wtyczka wp-postratings Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Na stronie http://www.masterton.com.pl/ zainstalowałam wtyczkę wp-postratings i chciałam wyświetlać w pierwszej kolejności książkę miesiąca (najlepiej ocenioną w ciągu ostatnich 30 dni), a następnie najlepiej oceniane książki. Z tym drugim nie było problemu, ale do wyświetlania najlepiej ocenionej w danym czasie brakuje funkcji get_highest_rated_range która wywoływana jest w kodzie:
Kod:
<?php if (function_exists('get_highest_rated_range')): ?>
   <ul>
      <?php get_highest_rated_range('1 day'); ?>
   </ul>
<?php endif; ?>

Kod znalazłam na stronie, z której ściągnęłam wtyczkę.

Czy używacie tej wtyczki i moglibyście poinstruować mnie, gdzie i w jaki sposób dopisać tę funkcję?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
eM_K_S
PostWysłany: 28 Lip 2008, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Nie wiem niestety jak Ci pomóc, ale muszę wtrącić, że masz bardzo fajną skórkę na tym wp;)
http://www.twoja-ksiazka.com/
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Wordpress - wtyczka wp-postratings
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group