Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Wordpress jakie wtyczki dodatki do 2.5

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Wordpress jakie wtyczki dodatki do 2.5 « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kknd81
PostWysłany: 12 Maj 2008, 11:22    Temat postu: Wordpress jakie wtyczki dodatki do 2.5 Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 6

Skąd: Olsztyn Wilczy?skiego 6

Witam, jestm swieza w tym temacie a wtyczek i dodatkow do WP jest tyle ...

Ogolna strona o firmie + poradniki jakis skrypt do galerii

prosze o rade jakie wtyczki sa komatybilne z wer 2.5 i jakie wtyczki polecacie

- wyswietlanie ostatnich wpisow (z komentarzy
- wyswietlanie ostatnich wpisow (ale tylko z jednej kategorii np opinie, ksiega gosci)
- wyswietlanie linkow do podobnych wpisow
- sitemapa dla googla
- ostatnie zdjecia dodane na strone
- wp cache ?
- indywidualne meta tagi w opisie (podobno wer 2.5 to rewolucja moze juz nie trzeba tej wtyczki ?, tak samo jak wtyczki SEO ?
_________________
Pracownia fryzur w Olsztynie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
eM_K_S
PostWysłany: 12 Maj 2008, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Też niedawno rozpocząłem przygodę z wp. Na razie zająłem się szablonem i właśnie pluginami. Czas na treść.
Jeśli chodzi o to w czym mogę pomóc, tzn co mogę polecić:

Recent posts - wyswietla ostatnie wpisy

Related Entries - wyświetla linki do innych podobnych wpisów.

Istnieje jakaś polska wersja tego skryptu ale po jej zainstalowaniu za każdym razem krzaczyło mi bazę danych, więc dałem sobie spokój. Rozmawiałem z autorem skryptu i ma się temu przyjrzeć i podesłać mi poprawioną wersję

Another Wordpress Meta Plugin - pozwala użytkownikowi samodzielnie zdefiniować meta-tagi we wpisie

Google Sitemap Generator - tworzy sitemapę dla googiela

info znalezione na blogu: www.fabrykaspamu.pl. Z moją "wcinką"Wink
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kknd81
PostWysłany: 13 Maj 2008, 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 6

Skąd: Olsztyn Wilczy?skiego 6

fabryke spamu czytalam ale art stary w ogole nie ma w nim mowy o tym czy wtryczki sa potrzebne/kompatybilne z 2.5

moge jeszcze polecic
http://topblogger.pl/28x-dobra-wtyczka-do-wordpress-czyli-na-czym-chodzi-ten-blog/
_________________
Pracownia fryzur w Olsztynie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 13 Maj 2008, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

a dziękuję ślicznie:) tego nie czytałem
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Grzybu
PostWysłany: 17 Sie 2008, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

Witam
Mam pytanie czy jest inna możliwość aktywowania wtyczki w WP po za przyciskiem Włącz w panelu admina??
Pytam bo mam problem z pliczkiem plugin.php mianowicie wyświtla się:
Kod:

Fatal error: Allowed me in /virtual/g/r/grzybu.ugu.pl/wp-admin/includes/plugin.php on line 4


Jeśli da się jakoś inaczej aktywować wtyczkę lub naprawić jakoś ten błąd to proszę o odpowiedź, bo nie chce mi się przeinstalowywać WP jeszcze raz. Z góry dziękuje i czekam na odp.

ps. Podmiana pliku z oryginalnym z katalogu instalacyjnego nic nie dała.
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » CMS - Content Management System » Wordpress jakie wtyczki dodatki do 2.5
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group