Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Maskowanie serwera przez domenę

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Maskowanie serwera przez domenę « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 08 Paź 2008, 15:14    Temat postu: Maskowanie serwera przez domenę Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Cześć

Słuchajcie, dziś zarejestrowałem sobie domenę http://www.puzzledesign.eu/ i przekierowałem ją na adres http://extendet.ovh.org ale powstał mi jeden problem. A mianowicie chciałbym aby cała stron funkcjonowała w tej nowej domenie.


--------------------

PS. Jak by ktoś mnie nie zrozumiał to piszę tutaj troszkę inaczej o co mi chodzi.

Mamy domenę http://www.puzzledesign.eu/ i adres oryginalny http://extendet.ovh.org

Po wejściu na stronę i najechaniu na przycisk Wejście chciałbym aby było:

http://www.puzzledesign.eu/index.html
a nie
http://extendet.ovh.org/index.html
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 08 Paź 2008, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

do darmowych kont w OVH nie da sie podpiąć domeny. Zainwestuj w płatne konto Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 08 Paź 2008, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

kristooki napisał:
do darmowych kont w OVH nie da sie podpiąć domeny. Zainwestuj w płatne konto


Ależ da radę bo ja już to zrobiłem. Wyczytałem jednak w pomocy, iż można zastosować przekierowanie ORT ale niestety nie wiem jak to zrobić.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 09 Paź 2008, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

Cytat:
Ależ da radę bo ja już to zrobiłem.

Skoro robiłeś to powinieneś wiedzieć jak Confused

http://60free.ovh.org/pl/support/faq.html#faq81
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 10 Paź 2008, 01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

kristooki napisał:
Skoro robiłeś to powinieneś wiedzieć jak

Tak, tak zastosowałem się do tego ale wcześniej nie działało. Teraz już zmieniłem serwer i wszystko jest jak najbardziej ok.

Pozdrawiam Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Needy
PostWysłany: 10 Paź 2008, 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Szkoda, że to kolejna strona na <tabelkach>
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cezars
PostWysłany: 11 Paź 2008, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

roni napisał:
Szkoda, że to kolejna strona na <tabelkach>

Niebawem będzie na DIV'ach. Spokojnie Wink

PS. Niech no ja tylko te DIV'y opanuję....Wrrrrrrr
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 11 Paź 2008, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

cezars napisał:
Niebawem będzie na DIV'ach. Spokojnie



najpierw kombinować i ciąć grafikę pod tabelki żeby potem na DIV przerabiać?? Wink

Mój ojciec mawia: Hebluj hebluj - ja potem siekierą poprawie... Wink
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz
PostWysłany: 11 Paź 2008, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 93


cezars napisał:
kristooki napisał:
do darmowych kont w OVH nie da sie podpiąć domeny. Zainwestuj w płatne konto


Ależ da radę bo ja już to zrobiłem. Wyczytałem jednak w pomocy, iż można zastosować przekierowanie ORT ale niestety nie wiem jak to zrobić.


Nie wiem jakie masz na myśli przekierowanie.
Zapnij domenę u kogoś na hosting, w katalogu głównym w HTACCESS:

Kod:

RewriteEngine  on
RewriteRule (.*) http://<adres ovh>:<port>/$1 [P]

_________________
lol wierszyki
fotki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cezars
PostWysłany: 16 Paź 2008, 06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Mariusz napisał:
najpierw kombinować i ciąć grafikę pod tabelki żeby potem na DIV przerabiać??

Można pociąć od razu pod div'y więc albo...albo;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Needy
PostWysłany: 16 Paź 2008, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Ciekawi mnie jedno. W ofercie masz napisane między innymi "kompletne strony internetowe" czyli rozumiem, że jak zamówie u Ciebie strone to bedzie ona napisana na tabelkach Confused
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cezars
PostWysłany: 16 Paź 2008, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

roni napisał:
W ofercie masz napisane między innymi "kompletne strony internetowe" czyli rozumiem, że jak zamówie u Ciebie strone to bedzie ona napisana na tabelkach

A czy ja gdzieś napisałem jak będzie napisana? Jak mówi stare ludowe przysłowie: na naukę nigdy nie jest za późno, a ja właśnie studiuję wszystko to co związane z div'ami i css.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kristooki
PostWysłany: 16 Paź 2008, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

studiuj studiuj, trzymamy kciuki Wink w końcu każdy z nas zaczynał od tabelek Smile

CSS nie taki straszny jak go malują Smile
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Needy
PostWysłany: 16 Paź 2008, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


cezars napisał:
roni napisał:
W ofercie masz napisane między innymi "kompletne strony internetowe" czyli rozumiem, że jak zamówie u Ciebie strone to bedzie ona napisana na tabelkach

A czy ja gdzieś napisałem jak będzie napisana? Jak mówi stare ludowe przysłowie: na naukę nigdy nie jest za późno, a ja właśnie studiuję wszystko to co związane z div'ami i css.


Słowo kompletna strona www rozumiem jako grafika + kod.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cezars
PostWysłany: 17 Paź 2008, 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

roni napisał:
Słowo kompletna strona www rozumiem jako grafika + kod.

Ja także to tak rozumiem.
Cytat:
CSS nie taki straszny jak go malują

Wiem;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Maskowanie serwera przez domenę
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group