Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Wydanie II

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Wydanie II « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 10 Paź 2008, 07:34    Temat postu: Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Wydanie II Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Wydanie II



Autor: Shari Thurow
Data wydania: 09/2008
Stron: 352
Cena książki: 47.00 zł

"Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych" to książka napisana dla wszystkich tych, którzy chcą tworzyć witryny internetowe spełniające zarówno oczekiwania użytkowników, jak i cele biznesowe. To idealny podręcznik dla projektantów witryn internetowych, programistów, webmasterów, ale też specjalistów od marketingu w internecie. Dzięki lekturze tej książki poznasz wiele skutecznych sposobów na osiąganie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach. Uzyskasz także praktyczne porady i cenne wskazówki ułatwiające projektowanie oraz budowanie witryn.

Najważniejsze zagadnienia omówione w książce to:
* typy serwisów wyszukujących oraz sposób wyświetlania wyników wyszukiwania;
* proces skutecznej optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek;
* optymalizacja dokumentów nietekstowych (grafiki, plików audio oraz wideo);
* zgłaszanie witryn do wyszukiwarek i katalogów.

To drugie wydanie książki: Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Książka Shari Thurow uczy pozycjonowania jeszcze przed publikacją witryny. W pierwszych rozdziałach znajdują się więc elementarne podstawy projektowania witryn pod kątem SEO. Autorka porusza zagadnienia plików tekstowych (składnia, znaczniki Title, odnośniki URL itp.) oraz typowo graficznych, które opisują możliwości pozycjonowania grafiki i animacji Flash w wyszukiwarkach. Ciekawie wyglądają wzmianki o spamie, duplikowaniu treści oraz o obalaniu mitów. Książka przeznaczona jest raczej dla początkujących, ale interesujące teksty publicystyczne stanowią dość dobre uzupełnienie całości, które mogą zainteresować doświadczonych wyjadaczy SEO. (webinside.pl)

spis treści: http://helion.pl/ksiazki/spisy/pozin2.htm
książka w Helion: http://helion.pl/ksiazki/pozin2.htm
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 10 Paź 2008, 08:30    Temat postu: Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Martin napisał:
Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Wydanie II

Trzeba będzie sobie kupić i przeczytać. Jeżeli ktoś z was zapozna się z książką wcześniej to dajcie znać, czy warto ją kupić Smile
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 10 Paź 2008, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Właśnie chciałem zapytać o to co JankesM.
Martin czytałeś już?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 10 Paź 2008, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Kupię na pewno i zrecenzuję Wink Na Amazonie pisali, że nic nowego w niej nie ma i że jest przeznaczona dla początkujących, ale mimo wszystko przeczytam.

Czy wczytuje się Wam przykładowy rozdział?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Needy
PostWysłany: 10 Paź 2008, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Mnie się wczytuje, ale tylko przez IE, przez Opere nie rusza Mad
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 10 Paź 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Już mam, ale... chyba się pomylili, bo ten "przykładowy rozdział" to pół książki Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Needy
PostWysłany: 10 Paź 2008, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Może ona ma tylko 2 rozdziały Wink joke Razz
Z tego co widać to po prostu ten rodział 2 jest dość długi Smile
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grejf
PostWysłany: 15 Paź 2008, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Zmieniła okladkę z pomarańczowej na niebieską Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
pentan1
PostWysłany: 13 Sty 2009, 18:45    Temat postu: POZYCJONOWANIE I KATALOGOWANIE Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Zbanowany
Nowicjusz

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 1


POZYCJONOWANIE I KATALOGOWANIE

To długi i trwały proces, nie dajcie się nabrać na pierwszą strone w google w miesiąc lub za kilkadziesąt zł, takich oszustów jest dużo.

Ja zajmuje sie tym dłuzszy czas i chętnie pomogę za niewielkie pieniądze

http://allegro.pl/my_page.php?uid=4704713
_________________
pentan1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 13 Sty 2009, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Prima Aprilis jest dopiero za kilka miesięcy.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grzybu
PostWysłany: 13 Sty 2009, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

Lexy napisał:
Już mam, ale... chyba się pomylili, bo ten "przykładowy rozdział" to pół książki Smile


Rzeczywiście, udostępnili 138 stron z 352. Jeśli udostępnią kolejne 214 to nie będzie za bardzo czego sprzedawać. Very Happy Z drugiej strony może to taka zachęta... ?
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 13 Sty 2009, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Mnie zachęciła, ale... nadal nie dokończyłam tej książki i pełno już na niej kurzu Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mariolosek
PostWysłany: 17 Sty 2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 155


Niestety wszyscy cierpimy na chroniczny deficyt czasu Smile
_________________
Kurs AdWords - jak tanio i efektywnie reklamowa? si? w AdWords
Google Analytics - podr?cznik instalacji i wykorzystania Google Analytics
Blog o marketingu w wyszukiwarkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzybu
PostWysłany: 17 Sty 2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

Lexy napisał:
Mnie zachęciła, ale... nadal nie dokończyłam tej książki i pełno już na niej kurzu Wink


No ja też jestem dopiero za połową tych 138 stron... mariolosek brak czasu brak.
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Wydanie II
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group