Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Czy presell pages pomagają w pozycjonowaniu?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Czy presell pages pomagają w pozycjonowaniu? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 25 Cze 2007, 16:53    Temat postu: Czy presell pages pomagają w pozycjonowaniu? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Czy presell pages pomagają w pozycjonowaniu? W kilku tematach na naszym forum KCS wypowiadałem się na ten temat (ci co śledzą forum znają moją opinię) i teraz przeczytałem bardzo podobną opinię do mojej na blogu Pawła: Precle - szał na nową technikę pozycjonowania

Co o tym myślicie? Macie swoją opinię na ten temat? Zapraszam do rozmowy.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zgred
PostWysłany: 25 Cze 2007, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

tak mam. jakos nie widze żeby mi pomogł Wink robi za zaplecze - przynajmniej na razie.
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 25 Cze 2007, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Większość presell pages jest tworzona pod ilość, a nie jakość. Identycznie było w przypadku katalogów stron. Dodałem kilka wpisów na testy do kilku precli i niestety żaden z wpisów nie jest nadal widoczny w Google (minęły 2 tygodnie od dodania). Moc wielu presell pages jest zerowa! Szybciej w Google pojawiają się wpisy z katalogów, niż z tych serwisów.

Oprócz tego niestety potwierdza się reguła jaka była powiedziana (napisana) przez wiele osób na samym początku powstawania tych serwisów, że dodający swoje wpisy nie piszą nowych opisów, a cały czas stosują ten sam opis. Przez co wiele serwisów ma identyczne wpisy...
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 25 Cze 2007, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Dzieje się tak chyba, bo precelki to typowe wielotematyczne serwisy. Są tam wpisy na wiele dziwnych tematów, odbiegających tematycznie od siebie i przez to tworzą się śmietniki bez wielkich wartości.

Łatwo można zauważyć w internecie, że wysoko w wynikach wyszukiwania są wpisy w serwisach tematycznych. Precelków nie widać w wynikach wyszukiwania.

Czytam sobie teraz książki opisywane na forum i wydaje mi się, że lepiej samemu usiąść i tworzyć tematyczny serwis pod zaplecze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 25 Cze 2007, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Cytat:
Łatwo można zauważyć w internecie, że wysoko w wynikach wyszukiwania są wpisy w serwisach tematycznych.

Tematyczny serwis to duży krok do sukcesu, a niestety precelki są wielotematyczne.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 25 Cze 2007, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


e tam opowiadacie , powiem tak mocny precel zgodny tematycznie to ma dość duży power . i nikt mi nie powie że tak nie jest ale mówie tu o własnym precelku a nie linkodromie Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 25 Cze 2007, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

dodawalem strone tylko do precli, kazdy wpis linkowalem kilkoma slabymi linkami. po jaakiiims czasie, 3 miejsce w google, 3 miliony wynikow, ale fraza nie za ciezka.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weronika
PostWysłany: 26 Cze 2007, 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


neeon napisał:
mocny precel zgodny tematycznie to ma dość duży power

Jeżeli ktoś ma tylko tematyczny precel to może i tak, ale większość precelków przyjmuje różne wpisy i automatycznie są o wszystkim i niczym Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 26 Cze 2007, 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Prawda... do mojego, który jest tylko i wyłącznie o kosmetykach i dietach, i który również sama staram staram się uzupełniać, są wpisy nawet o motoryzacji. Dotychczas dodałam tam jeden czy dwa wpisy, bo inne są nie na temat. Nie chcę w nim masy wpisów tylko połączenie moich artykułów i kilku wartościowych opisów innych stron.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 26 Cze 2007, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Mi pomaga, punkty w systemie bardzo ładnie nabija Razz
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
woytheck
PostWysłany: 25 Sty 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 6


tez dodalem pare opisow do jednego precla, napisalem je sam, na pewno sa unikalne, zauwazylem delikatny skok strony w wynikach, chociaz szalu nie ma
_________________
K?ty Rybackie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mar
PostWysłany: 28 Sty 2009, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Oczywiste, że jednym preclem szału nie zrobisz... choć nie zawsze, na niektóre słabe frazy, można obstawić całe top10 artykułami, plus pozycjonowana strona Wink

Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Czy presell pages pomagają w pozycjonowaniu?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group