Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Problem z indeksacj? google!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Problem z indeksacj? google! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
HanPL
PostWysłany: 28 Mar 2009, 11:44    Temat postu: Problem z indeksacj? google! Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 3


Witajcie. Zaprojektowałem znajomemu prostą stronkę html restauracji www.ludowa206.pl i dodałem ją do swojego konta google. Strona ta będzie pozycjonowana i myślę że zrobilem wszystko (co umiałem Laughing ) żeby pozycjonowała się jak najlepiej ale nie o tym mowa. Wpisałem ją do konta google ze 3-4 tygodnie temu. Zweryfikowałem i dodałem mapę witryny wygenerowaną na stronie http://www.auditmypc.com/xml-sitemap.asp . Zwykle jak google mieli mapkę to w profilu jest taki zegarek i piszą:

Niedawno przesłano jedną lub więcej map witryn dla Państwa witryny. Przetworzenie map witryn może zająć trochę czasu. Należy sprawdzić ponownie później, czy strony z map witryny znajdują się w indeksie Google.

U mnie tylko w przypadku tej strony jest inaczej. Zegarek był przez kilka godzin a później pojawiło się coś takiego:

W indeksie Google nie są aktualnie uwzględnione żadne mapy witryny. Zaindeksowanie może zająć trochę czasu. Warto zapoznać się z naszymi informacjami dla webmasterów oraz Wskazówkami dla webmasterów.

i zamiast zegarka mam wykrzyknik Confused Na początku poczekałem bo przecież google jak samo pisze ma miliardy stron do indeksowania ale jak pisałem trwa to już kilka tygodni. Poszczególne strony tej witryny są już w google bo dodałem je do kilkunastu katalogów ale na wyniki wyszukiwania reaguje tylko strona główna. Macie jakiś pomysł? Pozdrawiam


EDIT: sorki moderadorzy ale nie jestem idiotą Laughing NIE MAM POJĘCIA jakim cudem mój temat wpisał się do precli. Miał być w temacie google Smile PRZEPRASZAM i obiecuje że to się już nie powtórzy! Proszę o przeniesienie Smile


Ostatnio zmieniony przez HanPL dnia 28 Mar 2009, 11:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kerat
PostWysłany: 28 Mar 2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 45


NApisz do nich to dowiesz się co i jak.
_________________
komory ch?odnicze i zamra?arki niskotemperaturowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HanPL
PostWysłany: 28 Mar 2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 3


co znaczy napisz do nich? Very Happy Google nie ma kontakt z nami Smile nie m infolinii Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Presell pages » Problem z indeksacj? google!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group