Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Ranking ALEXA popularności polskich systemów wymiany linków.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Ranking ALEXA popularności polskich systemów wymiany linków. « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Ariel
PostWysłany: 09 Lis 2008, 15:38    Temat postu: Ranking ALEXA popularności polskich systemów wymiany linków. Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 8


Witam, jesli nie możecie się zdecydować na wybór systemu wymiany linków, polecam zapoznać się z rankingiem ich popularności pod adresem:

http://www.alexa.hq7.org/

Pozdrawiam, Ariel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Needy
PostWysłany: 09 Lis 2008, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Pozycja w tym rankingu nie oznacza mocy swl-a.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ariel
PostWysłany: 09 Lis 2008, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 8


Nie pisałem przecież o mocy tylko popularności Smile
Zresztą moc głównie zależy od jakości stron jakie w każdym swl-u są.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Needy
PostWysłany: 09 Lis 2008, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


no więc jaki jest cel tego rankingu?
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ariel
PostWysłany: 09 Lis 2008, 21:53    Temat postu: Re: Ranking ALEXA popularności polskich systemów wymiany lin Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 8


Ariel napisał:
Witam, jesli nie możecie się zdecydować na wybór systemu wymiany linków, polecam zapoznać się z rankingiem ich popularności pod adresem:

http://www.alexa.hq7.org/

Pozdrawiam, Ariel


Pogrubiłem co trzeba - czyli odpowiedź Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Needy
PostWysłany: 10 Lis 2008, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Dobra, że to ranking popularności to już wiemy tyle, że dla większości jest on bezużyteczny, ponieważ swl wybiera się najczęściej mocny, bez spamu itp a nie wg. popularności.

Pozdrawiam
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ariel
PostWysłany: 10 Lis 2008, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 8


roni napisał:
Dobra, że to ranking popularności to już wiemy tyle, że dla większości jest on bezużyteczny, ponieważ swl wybiera się najczęściej mocny, bez spamu itp a nie wg. popularności.

Pozdrawiam


Roni, odpisz mi zatem proszę, który swl nie ma spamu na dzień dzisiejszy ...
Bądź tak dobry i poleć coś ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Needy
PostWysłany: 10 Lis 2008, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Sądzę, że nie ma swl, który spamu nie ma. Ale wzróc uwagę np: na gotlink tam aby strona została zaakceptowana wystarczy aby była zaindeksowana w google i miała site =1. Np: w weblinku taki numer nie przejdzie.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ariel
PostWysłany: 10 Lis 2008, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 8


roni napisał:
Sądzę, że nie ma swl, który spamu nie ma. Ale wzróc uwagę np: na gotlink tam aby strona została zaakceptowana wystarczy aby była zaindeksowana w google i miała site =1. Np: w weblinku taki numer nie przejdzie.

Moim zdaniem jest to wada a nie zaleta. Cóż złego w tym że site=1 ??
Czy uważasz że site 1mln jako kopia wiki bądź dmoza ci pomaga ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrecony
PostWysłany: 11 Lis 2008, 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


można wiedzieć o co sie bijecie? ktoś sobie zamiescił na stronie ranking najpopularniejszych swl w/g alexa (o ile zrozumiałem) i tyle...
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Needy
PostWysłany: 11 Lis 2008, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


No tak a ja mówię, że w niczym nie pomaga on przy wyborze swl. Przyjamniej mnie.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zakrecony
PostWysłany: 11 Lis 2008, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


jeżeli szuka się systemu popularnego to bardzo pomoże, a różni ludzie szukają różnych rzeczy Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ariel
PostWysłany: 11 Lis 2008, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 8


zakręcony napisał:
jeżeli szuka się systemu popularnego to bardzo pomoże, a różni ludzie szukają różnych rzeczy Wink

Bardzo słusznie kolega powiedział !!
Dla różnych ludzi, różne rzeczy mają znaczenie, nie można wszystkiego wkładać do jednego worka. Np. jeśli chodzi o samochody też robione są róznego rodzaju rankingi, jak zużycie paliwa,cena,moc, itd. Każdy wybiera dla siebie ranking który mu najbardziej odpowiada, więc roni skąd ta wiedza że "dla większości" ? Jeśli się wypowiadasz, wypowiadaj się sam za siebie, bo inni też mają głos i jak widać może się on różnić od Twojego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Needy
PostWysłany: 11 Lis 2008, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Przeczytaj dokładniej mój post na końcu jest napisane "Przynajmniej mnie" Więc w tym przypadku mówiłem o sobie. Dodatkowo mogę mówić za szerszą grupę osób, ponieważ znam wiele osób, które zajmują się seo i korzystają z swl nie wybierają ich wg. ich popularności.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zakrecony
PostWysłany: 11 Lis 2008, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


Ci co pozycjonują napewno wybiora jakość, Ci co zarabiają na swl w inny sposób, wezmą też pod uwagę popularność.

mi ten ranking by się raczej nie przydał, ale komuś pewnie ta wiedza nie jest obojętna Wink
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Ranking ALEXA popularności polskich systemów wymiany linków.
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group