Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Strony w domenie innej niż "pl" - pytanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Strony w domenie innej niż "pl" - pytanie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
ES
PostWysłany: 07 Gru 2008, 21:22    Temat postu: Strony w domenie innej niż "pl" - pytanie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 11


Mam pytanie odnośnie przyjmowania do kataloogu stron, zarejestrowanych w domenie innej niż "pl". Czy przypadkiem nie są one odrzucane "automatem"? Pytam dlatego, że dwukrotnie zgłosiłam całkowicie polską stronę, ale zarejestrowaną w domenie "to" (konkretnie chodzi o http://polec.to). W statystykach strony nie ma żadnego wejścia z kataloogu, a z tego co pamiętam nawet przy odrzucaniu dodawanych stron, takie wejścia były (a konkretnie jedno, adminowe, który wybierał opcję "nie" Wink ). A tu cisza. I stąd moje pytanie, bo być może zgłoszenie zostało jakoś przefiltrowane i do administratora nawet nie dotarło. Będę wdzięczna za informację co z tym fantem zrobić. Jeśli strona po prostu nie przeszła przez "sito", to trudno, uderzę się w pierś i jakoś przeżyję odrzucenie, jednocześnie nie zawracając już głowy właścicielom kataloogu. Jeśli jednak przepadła z uwagi na domenę, to może będą jakieś szanse na jej akceptację?

Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Strony w domenie innej niż "pl" - pytanie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group