Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak wypozycjonować SMF?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Jak wypozycjonować SMF? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 27 Sty 2009, 10:57    Temat postu: Jak wypozycjonować SMF? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Witam po długiej nie obecności na forum Smile

Ale od razu przechodzę do konkretów. Swoją domenę traktującą o mieście Legnica mam już zarejestrowaną od około 1 roku aczkolwiek w tym czasie zbytnio nie zajmowałem się jej pozycjonowaniem.

Chciałbym się dowiedzieć jak mógłbym moją domenę dobrze wypozycjonować w google na przykład na słowo Legnica?

Nie wiem jakie są teraz trendy etc. więc czy ktoś mógłby mi w przybliżeniu co nie co przybliżyć co i jak należy teraz robić?

PS. Dodatkowo zaznaczam, iż pracuję na SMF.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
mariolosek
PostWysłany: 28 Sty 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 155


Na początek bym trochę rozruszał te forum. Co Ci z użytkowników, którzy nic nie znajdą na tym forum?
_________________
Kurs AdWords - jak tanio i efektywnie reklamowa? si? w AdWords
Google Analytics - podr?cznik instalacji i wykorzystania Google Analytics
Blog o marketingu w wyszukiwarkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 29 Sty 2009, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

mariolosek napisał:
Na początek bym trochę rozruszał te forum. Co Ci z użytkowników, którzy nic nie znajdą na tym forum?

Jakieś pomysły?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 30 Sty 2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Rozruszać?
nie jestem specem od forów, ale mam takie jedno forum o rapie i samo się rozwija. Miało być jedynie dla ścisłego grona znajomych, ale popiąłem je pod stronę i z niej zawsze ktoś na forum kuknął. Na początku było tylko kilka ogólnych kategorii i z tego powodu rozwój forum raczej stał w miejscu. Nikt nic nie pisał poza "nami". Jednak gadaliśmy sobie na tym forum ciekawie i z czasem pare osób się dołączyło. Część z tych osób założyła własne wątki. Wtedy postanowiłem rozbić ogólnikowe kategorie na bardziej precyzyjne i to się okazało strzałem w dziesiątkę Smile Mnogość kategorii zadziałała pozytywnie na wenę zarejestrowanych użytkowników, jak również zachęcająco do rejestracji.
Dziś na forum jest blisko 7,5 tyś postów, zarejestrowanych i aktywnych nicków prawie 340, a podkreślam: forum samo to wypracowało, bez zbędnej gimnastyki z mojej strony.


Co bym mógł sobie i Tobie doradzić? Więcej czasu spędzać na forum, więcej pisać, linki wrzucać tam, gdzie potencjalnych użytkowników dużo i reklamować forum (ale nie inwazyjnie). Ale przede wszystkim pisać, z grupką znajomych regularnie i rzeczowo, a forum w końcu zaskoczy i zacznie się kręcić. Ty bądź dobrym adminem, uzbrój się w cierpliwość, a nagroda przyjdzie. Staraj się ukierunkowywać forum, bo tylko tematyczne ma szanse się rozbujać. Ogólnotematyczne fora nawet z potężną kasą wpompowaną w reklamę mają niełatwo.

Nie masz serwisu, pod który swoje forum mógłbyś podpiąć? Poszukaj tematycznego serwisu, który nie ma forum, albo ma ale nijakie. Nawiąż współpracę opartą na wzajemnej promocji i już.

Ale przede wszystkim zacznij od budowania treści. Nie bój się zalożyć wieeelu kategorii: na początku będą świecić pustkami, ale przynajmniej będzie miejsce na nowe wątki, a dobre opisy kategorii mogą inspirować i podsuwać pomysły.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Jak wypozycjonować SMF?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group