Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Ustalenie pozycji strony za pomocą css

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Ustalenie pozycji strony za pomocą css « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 28 Sty 2009, 05:03    Temat postu: Ustalenie pozycji strony za pomocą css Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Siema

Właśnie zacząłem bawić się stylami css i mam następujący problem. Na tej stronie

http://cezars.hostit.pl/radio.clublca.pl/

Nie wiem jak zrobić aby stron nie przesuwała się względem tła. Mam tło ustalone ale jak przewijam do dołu to cała strona mi się przesuwa i wszystko się psuje. Czy ktoś może mi pomóc?

Dzięki wielkie
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
max
PostWysłany: 28 Sty 2009, 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Po pierwsze: zmień kodowanie.. teraz masz divy ustawione jak komórki tabel... ogromny błąd..

Po drugie: wydziel style do oddzielnego pliku i w nim pisz kod css.

A odpowiadając na twoje pytanie:
w klasie BODY (według standardów powinieneś napisać body - małymi)
BODY {background: url(bg.jpg) repeat-x; background-attachment: fixed; }
masz wpisane fixed - wywal to... wtedy nie będziesz miał przesuwającego się tła względem strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Zaczynamy przygodę ze stronami » Ustalenie pozycji strony za pomocą css
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group