Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » baner katalogu KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 baner katalogu KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 21 Lut 2009, 20:49    Temat postu: baner katalogu KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Witam,

Po ostatnich filtrach na moich stronach (watek na PIO) mam pytania:

- czy moge wsadzić w kod nofollow ?
- czy uwazacie że brak tego nofollow bedzie potraktowane jak link platny ?
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
neeon
PostWysłany: 21 Lut 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


zgred , co ci mogę powiedzieć nie zazdroszczę Ci ile ci tego poleciało ? coś tam czytałem na PiO ale się strasznie rozpisywali wszyscy , a nie załamuj się tak aż duży site został , to ruch będzie


myślę że w twoim przypadku nie był problem z fallow , nofallow , nie takie strony nie tyle linków sprzedają i jakoś się im dobrze wiedzie , czasem nie rozumiem polityki niektórych wyszukiwarek Internetowych , strony dobre dla przykładu wpadają w filtry , pr spada , a śmietniki teksty piosenek trzymają się dobrze , nie żebym miał przeciwko temu drugiemu , ale co z tymi wartościowszymi stronami się dzieje ? jak strona wyjdzie troszkę wyżej w wynikach to od razu znajdą się jakieś capy to im coś nie pasuje , nie wiem jaka to polityka , może tylko pod punkty strony stawiać ? bo to chyba najlepsze rozwiązanie jest w obecnej sytuacji [cenzura] się urobisz a coś tam ci zawsze do kieszeni wpadnie , sam już nie wiem
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 22 Lut 2009, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

rob wszystko co sie da by usunac filtry. u mnie pozmienialem troche tresc, wyrzucilem wiekszosc linkow, te ktore musialy zastac czesc nofollow, w niektorych zmieniona skorka, zdjete wszystkie swl i zgloszenie o przywrocenie. wrocily wszystkie strony. faktem jest iz musze teraz o nie bardziej dbac, wiec userom wyszlo na dobre Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 26 Lut 2009, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

thx. poleciało mi wszystko - wszystkie serwisy.

Ale nofollow nie wsadziłem a zgred.pl wczoraj wrócił Smile czekam na reszte.
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
czis
PostWysłany: 01 Mar 2009, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Moja strona też właśnie filtr dostała. Usunąłem linki w SWL napisałem podanie o rozpatrzenie wniosku, ale już 3 tygodnie czekam i nic. A tak z ciekawości jak długo czekałeś idaho666 na wyjście z filtra?
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » baner katalogu KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group