Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Nowy katalog stron IndexU

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Nowy katalog stron IndexU « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
baciarek
PostWysłany: 07 Wrz 2008, 16:26    Temat postu: Nowy katalog stron IndexU Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

Moderowany, bez linku zwrotnego i darmowy.
Jest już zindeksowany w Google

Zapraszam


Katalog stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zgred
PostWysłany: 07 Wrz 2008, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

nie mozesz uzyć którejs ze skorek dostępnych w panelu klienta ?
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
baciarek
PostWysłany: 07 Wrz 2008, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

zgred napisał:
nie mozesz uzyć którejs ze skorek dostępnych w panelu klienta ?


Moge, ale zamierzam przekolorować ten schemat a następne katalogi będe odpalał na tamtych skórkach. Chwile mi zejdzie, bo do południa siedzę w robocie a później też zajęć mi nie brakuje, ale zmienie napewno.

A co źle wygląda ?
No może nie najlepiej ale i tak lepiej niż qlweb i mini oczywiście nie wszystkie ale większość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 07 Wrz 2008, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

hehe przyzwyczailem sie do katalogow zgreda na indexu i zawsze jakos wygladaja duuuzooo lepiej. jak juz zabuliles za skrypt i masz zamiar go moderowac zrob/zlec ladna skorke
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
baciarek
PostWysłany: 07 Wrz 2008, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

idaho666 napisał:
hehe przyzwyczailem sie do katalogow zgreda na indexu i zawsze jakos wygladaja duuuzooo lepiej. jak juz zabuliles za skrypt i masz zamiar go moderowac zrob/zlec ladna skorke


Razz

Rozumiem, że od zgreda i linksora odstaje hehe ale spoko katalog nie zniknie , będe go w miare możliwości rozwijał pod względem graficznym również.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 07 Wrz 2008, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nie mozesz zrobic anchorow z slowem kluczowym? dodalem stronke www.e-angielski.com i na glownej slowo angielski prowadzi do opisu, co rozumiem, chcesz miec zaindeksowana podstrone ale na stronie ze szczegolami juz jest link z anchorem www.... co jest dla mnie bzdura. nie mozesz podpiac linka pod tytul. albo chociaz dodac linki do tresci.

po za tym, po co jest opcja wyslij mail do osoby ktora dodala wpis?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
baciarek
PostWysłany: 08 Wrz 2008, 06:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

idaho666 napisał:
nie mozesz zrobic anchorow z slowem kluczowym? dodalem stronke www.e-angielski.com i na glownej slowo angielski prowadzi do opisu, co rozumiem, chcesz miec zaindeksowana podstrone ale na stronie ze szczegolami juz jest link z anchorem www.... co jest dla mnie bzdura. nie mozesz podpiac linka pod tytul. albo chociaz dodac linki do tresci.

po za tym, po co jest opcja wyslij mail do osoby ktora dodala wpis?


Z tego co przeglądnąłem to wszystkie indexu mają tak samo więc trudno, żeby mój miał coś innego - no ale sprawdzę co da się zrobić. A link do maila - masz rację do wywalenia.

Pozdrawiam

Już poprawione - wysyłanie maila do autora wywalone. Dodatkowo poza standartowym URL jest link do tytułu. Oprócz tego na liście z określonej kategorii tytułu tez prowadza do strony.

mam nadzieje, że o to chodziło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zgred
PostWysłany: 08 Wrz 2008, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

nie wszystkie mają to samo:

- link do wyślij mejl usuwam, dodatkowo usuwam plik odpowiedzialny za wysyłanei mejli
- podlikowuję tytuł w "details"
- niektore kategorie i wpisy "dopalam" swl-ami Smile

a BTW: wpisz "darmowy katalog" w google Smile

jedynie co mog eźle powiedzieć o indexu to , że pirlo.pl nei bardzo mi sie udał Sad google tak go dziwnie indeksuje ze mnie cholera bierze ;/
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 08 Wrz 2008, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

to ze wszystkie maja nie znaczy ze to dobrze.... zreszta patrz odpowiedz zgreda

ps. przypomnialo mi sie stare przyslowie - jedzcie gowno, tysiace much nie moze sie mylic! Wink
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
baciarek
PostWysłany: 08 Wrz 2008, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

Dzięki za słowa krytyki ale napisałem/zedytowałem mój ostatni post i błędy są poprawione:

tytuł jest podlinkowany
jest normalny URL jako link
wyślij mail: usunięty.

Co do zgreda to akurat faktycznie jego nie oglądałem pod tym kątem.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
santino
PostWysłany: 26 Maj 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Zbanowany
Nowicjusz

Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 5

Skąd: Warszawa

to ja zapraszam do innego nowego katalogu stron www darmowy katalog
_________________
kredyty pozyczki gotowkowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Nowy katalog stron IndexU
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group