Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Portal o grach MMORPG

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Portal o grach MMORPG « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Kildyt
PostWysłany: 23 Cze 2009, 10:01    Temat postu: Portal o grach MMORPG Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 9


Cześć!

Chciałbym zaprezentować portal o grach MMORPG. Ma ona niecały rok. Niestety, ale mam problemy z promocją. n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Needy
PostWysłany: 24 Cze 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Nic dziwnego, że masz problem z wypromowaniem serwisu skoro nie widzę Cię w żadnym top na popularne frazy w tej dziedzinie.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kildyt
PostWysłany: 24 Cze 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 9


Needy napisał:
Nic dziwnego, że masz problem z wypromowaniem serwisu skoro nie widzę Cię w żadnym top na popularne frazy w tej dziedzinie.
No tak, tylko z niczego się ta pozycja w google nie bierze. Czytałem trochę o pozycjonowaniu, radziłem się innych i próbowałem ustosunkować się do tych rad. Średnio mam 170 uu, a to dosyć niska liczba jak na prawie rok funkcjonowania strony. Co możecie doradzić? Jakie kroki poczynić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Needy
PostWysłany: 24 Cze 2009, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


A jakie kroki już poczyniłeś?(będzie łatwiej określić co masz zrobić dalej).
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kildyt
PostWysłany: 24 Cze 2009, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 9


Głównie skupiłem się na poprawie kodu html i wymianie buttonami z innymi stronami. Zauważyłem, że brakuje mi wartościowych linków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Grzybu
PostWysłany: 24 Cze 2009, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 103

Skąd: Kraków

Mi osobiście Twoja strona się podoba. Tylko mało w niej treści. Po zalogowaniu się od razu miałem ochotę przecytaćrecenzję, ale znalazłem tylko jedną. Szkoda trochę, bo wygląd strony zachęcił mnie do jej przeglądaniecia i nawet zarejestrowania się.
_________________
Pozdrawiam Michal Cool Zapraszam tak?e na mojego bloga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Needy
PostWysłany: 24 Cze 2009, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Skoro brakuje Ci mocnych linków na początek proponowałbym Katalogi VIP
Dodaj linki z odpowiednimi anchorkami do tych katalogów. Nie wiem jaki masz budżet na rozwój tego serwisu oraz z czego czerpiesz na nim zyski. Ale jeśli masz jakiś tam budżet to zawsze warto postawić zaplecze pod owy serwis.
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kildyt
PostWysłany: 24 Cze 2009, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 9


Grzybu napisał:
Mi osobiście Twoja strona się podoba. Tylko mało w niej treści. Po zalogowaniu się od razu miałem ochotę przecytaćrecenzję, ale znalazłem tylko jedną. Szkoda trochę, bo wygląd strony zachęcił mnie do jej przeglądaniecia i nawet zarejestrowania się.
Dzięki. Treści jest mało po redaktorzy nie mają motywacji do ich pisania. Sam ich rozumiem, bo jedyne co mogę im dać to satysfakcję, a i tej na razie nie ma.


Needy napisał:
Skoro brakuje Ci mocnych linków na początek proponowałbym Katalogi VIP
Dodaj linki z odpowiednimi anchorkami do tych katalogów. Nie wiem jaki masz budżet na rozwój tego serwisu oraz z czego czerpiesz na nim zyski. Ale jeśli masz jakiś tam budżet to zawsze warto postawić zaplecze pod owy serwis.
Dzięki za link. Wink Budżet mam zerowy. Zysków również jeszcze nie ma. Czy dodanie strony do tych katalogów dużo pomorze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Needy
PostWysłany: 24 Cze 2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Jeśli dodasz strony do tych katalogów na odpowiednie dla Twojego serwisu anchory na pewno pomoże. Pomyśl w jaki sposób mógłbyś zarobić na stronie bo inaczej jej prowadzenie mija się z celem. No chyba, że lubisz pracować dla idei Smile
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kildyt
PostWysłany: 24 Cze 2009, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 9


Oczekuję, że strona będzie przynosić zarobki, ale raczej nie da się tego osiągnąć przy tak niskich odwiedzinach. Na stronie już teraz jest zamontowany google adsense i na razie jest mało kliknięć.

Ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje dot. promocji i pozycjonowania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Needy
PostWysłany: 24 Cze 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


Musisz sukcesywnie zdobywać linki do strony nie tylko głównej. Np: podstronę o Cabalu linkuj na anchory z nim związane Cabal, Cabal Mmo, Cabal Online itp. i tak każda podstronę. Dodawaj arty w precelkach.


edit: Spróbuj coś zdziałać na społecznościówkach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kildyt
PostWysłany: 25 Cze 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 9


Dzięki wszystkim za rady. Wink
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to oczywiście jestem otwarty na propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Portal o grach MMORPG
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group