Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Spis wygasłych domen

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Spis wygasłych domen « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 14:25    Temat postu: Spis wygasłych domen Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Kiedyś w moje ręce trafił link do strony, która pokazywała spis ostatnio wygasłych domen. Pamiętam, że z pośród setek głupot jakie tam były znalazłem 2-3 domeny, które potem udało mi się kupić. Jedna była jeszcze w indeksie. Niestety nie mam pojącia jaka to była strona, mało tego na żadną frazę jaka przychodzi mi do głowy, nie mogę tego znaleźć. Byłem prawie pewny, ze link pochodził z tego forum, ale niestety chyba się pomyliłem, bo je przeszukałem "dogłębnie". Potrzebuję znów jakiś przynajmniej dwóch domen i przydał by mi się spis. Niestety:( Straciłem prawie 3h na wertowaniu wyników z G i nic.
Jeżeli ktoś wie o co mi chodzi i może się podzielić tym linkiem to będę bardzo wdzięczny. Oczywiście jeśli ktoś nie chce publicznie to zapraszam na PW. Aczkolwiek było tam tyle różnych domen, że chyba nikt aż tak pazerny nie jest;).
Z góry dzięki
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
dkint
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 115

Skąd: Zamo??

Witam

Dziwne bo mnie to zajęło 5 sekund - Smile

http://www.google.pl/search?q=List+of+expired+domains&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

ps. najczęściej to czego szukamy jednak nie jest w "nasza trudna polska język"

pozdrawiam
Krzysiek
_________________
Wirtualne roztocze ... - zapraszamy wszystkich mi?o?ników Roztocza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

ale właśnie ta strona była na 100 % polska. i większość stron to były .pl .org.pl .net, ale pewny nie jestem:/ starość nie radośćSmile
Ale dzięki za przypomnienie, że język polski nie jest jedynym na świecie, zaraz przejrzę te wyniki
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kristooki
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

w panelu nask.az.pl jest lista domen wygasłych - polskich Smile
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 03 Wrz 2008, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

to też było coś innego, ale dzięki. Jutro się u nich zarejestruję.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Chodzi o to http://www.dns.pl/deleted_domains.txt ?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 04 Wrz 2008, 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Lexy napisał:
Chodzi o to http://www.dns.pl/deleted_domains.txt ?


Nie, ale ta też mi się podoba;) Dzięki
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
czis
PostWysłany: 06 Wrz 2008, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Zarejestrowanie jakiejkolwiek domeny z listy wygasłych jest bardzo ciężkie. Sam próbowałem kilka razy ...
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 07 Wrz 2008, 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

czis napisał:
Zarejestrowanie jakiejkolwiek domeny z listy wygasłych jest bardzo ciężkie. Sam próbowałem kilka razy ...


mi się udało, ale to dlatego, że chyba branża nie aż tak popytna;)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mslowik
PostWysłany: 08 Wrz 2008, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 3


Zapewne chodziło Ci o Dropped.pl
Jeśli ktoś rozgląda się za nową domeną, polecam lekturę Jak wybrać nazwę domeny Gdzie opisaliśmy, krok po kroku metodologię jaką sami wykorzystujemy przy współpracy z klientami.
Mam nadzieję, że okaże się pomocny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon1989
PostWysłany: 05 Mar 2009, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 2


z jakiego rejestratora domen najlepiej korzystać, jeżeli chciałbym zarejestrować wygasłą domenę??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Needy
PostWysłany: 06 Mar 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 167


dropped.pl?
_________________
Atrakcje turystyczne w Pieninach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
olibenek
PostWysłany: 06 Mar 2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 26


Mi się wydaje żę dropped to najlepsze do tego.
_________________
klima i klimatyzacja pomieszcze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 25 Wrz 2009, 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

oj tak dropped jest genialny, tylko spać nie daje;)
Ale się opłaca. Trzy perełki dziś przechwycone
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Spis wygasłych domen
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group