Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » Kontrolowanie filmów z youtube

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Kontrolowanie filmów z youtube « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
janek999
PostWysłany: 19 Sie 2009, 13:35    Temat postu: Kontrolowanie filmów z youtube Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 1


Mam taki problem: chce na stronie umieścić skrypt który wyświetla jeden obiekt youtube do którego można załadować wybrany (z listy) film (domyślnie pierwszy film jest załadowany). Wyświetlanie pierwszego działa, problem powstaje w momęcie gdy chcę obejrzeć inny film - czyli ten pierwszy zamienić na inny.
Do identyfikacji obiektów w JavaScript użyłem właściwość name znacznika object oraz id znacznika embed. (w praktyce po prostu do znacznika embed dopisałem: id="movie2")
A to kod odnośników (lista do wybrania filmu):

Kod:
print "<a href=\"#\" onClick = \"window.document.movie.value = '$adres'; window.document.movie2.src = '$adres'; return false;\">";


Kod jak widać jest wyświetlany przez php, podejrzewam że w tym może być problem. Niestety tak musi być bo zmienna $adres to ma wartość pobieraną z bazy danych.

Proszę o pomoc.
_________________
http://opole2050.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » JavaScript i inne języki skryptowe » Kontrolowanie filmów z youtube
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group