Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Ivellios
PostWysłany: 13 Lis 2005, 13:00    Temat postu: Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Chciałbym poddać pod Waszą ocenę prowadzony przeze mnie serwis www.zjawiska.hosted.pl poświęcony w całości ezoteryce oraz zjawiskom paranormalnym występującym na Ziemi i nie tylko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 13 Lis 2005, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Szkoda, ale ja postaram się napisać coś o stronie po wynikach obecnej edycji konkursu stron - bo bierzesz udział ze swoją stroną a nie chciałbym teraz pisać co i jak....

Zapraszam innych do oceny i opinii.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ivellios
PostWysłany: 27 Lis 2005, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Na stronie zaszły drobne zmiany w systemie nawigacji. Kto oceni Question Smile
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
cezars
PostWysłany: 27 Lis 2005, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Ja muszę powiedzieć, że jak dla mnie strona jest za ciemno zabarwiona. Ogólnie ilość info jest wystarczająca...ale dla mnie zawsze jest mało Very Happy

A może wymienimy się bannerami lub linkami?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ivellios
PostWysłany: 27 Lis 2005, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Jak najbardziej Very Happy

Podaj mi na PW kod do bannera i linka Wink
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kameleon
PostWysłany: 28 Lis 2005, 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Moim zdaniem strona jest zdecydowanie za ciemna. Moze fakt, ze to portal zjawisk paranormalnych - ale nie musi byc az tak ciemna - czuje sie na niej jak w grobowcu, no chyba, ze ktos lubi takie doznania.
Rozjasnij ja troszke.... Informacje na strona sa ciekawe i mozna sie wciagnac - tak wiec dla mnie kolorystyka jest jedynym minusem na obecna chwile.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 13 Maj 2006, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ivellios co stało się z serwisem http://www.zjawiska.hosted.pl/ ?
Atak na Twoją stronkę?





_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ivellios
PostWysłany: 15 Maj 2006, 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Niestety, do mojego serwisu ciągle ktoś próbuje się włamać, o dziwo jednak nikt nic nie zniszczył...

Przywróciłem już stronę główną (bo tylko tą podmienili), www.zjawiska.hosted.pl wprowadziłem na niej ostatnio trochę zmian.
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Martin
PostWysłany: 15 Maj 2006, 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Niestety wszystkie osoby korzystające z gotowych i udostepnionych w necie systemów CMS muszą być świadome zagrożeń z tego, że ktoś zna całą specyfikę działania takich CMSów...

Może powinieneś pomyśleć nad własnym systemem i zrezygnować z PHP Nuke?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ivellios
PostWysłany: 15 Maj 2006, 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Jak narazie to myślę nad CMS'em, który wykorzystywałby jedynie tabele Nuka w bazie danych.

Hm... tylko że w katalogu głównym na moim serwerze nie ma PHP Nuke, tylko jest przygotowana przeze mnie strona główna, w dodatku nie oparta na żadnym CMS'ie
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
szuman
PostWysłany: 15 Maj 2006, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Mi ten ciemny kolor nie przeszkadza, bo lubie takie strony Wink tylko boki tabel moglbys nieco rozjasnic (border) bo slabo je widac i rozmywa sie wszystko. Popracuj nad wygladem, bo po statach widac, ze rzadko kto decyduje sie kliknac w ktoras z pozycji menu Wink
A co do bezpieczenstwa CMS, to krótko: Joomla! Zdecydowanie najlepiej zabezpieczony CMS.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Said
PostWysłany: 15 Maj 2006, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 160


Ivellios napisał:

Hm... tylko że w katalogu głównym na moim serwerze nie ma PHP Nuke, tylko jest przygotowana przeze mnie strona główna, w dodatku nie oparta na żadnym CMS'ie


To nie ma znaczenia.

Natomiast co do wlaman - to na 100% PhpNuke - to najbardziej dziurawy CMS w sieci - dodatkowo w swoim czasie bardzo popularny - wynik jest taki
ze ma mnostwo bledow, o ktorych wiedza doslownie wszyscy. To ze Ci podmienili tylko glowna stronke to Twoje szczescie - zrob sobie lepiej gdzies backup serwisu Cool

ps. Strona jest rzeczywiscie dosc ciemna Smile - ale rozumiem ze to wymog jej paranormalnosci.
_________________
Graj online w gry flash z serii super mario. Dobra zabawa gwarantowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 15 Maj 2006, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Said napisał:

ps. Strona jest rzeczywiscie dosc ciemna Smile - ale rozumiem ze to wymog jej paranormalnosci.

A te znikajace i podmieniajace sie strony tez zaliczaja sie paranormalnosci? n Nie no zarty zartami, ale Ivellios naprawde zmien skrypt, zapewnisz bezpieczenstwo nie tylko swojej stronie, artykulom itd. ale przede wszystkim danym swoich zarejestrowanych uzytkownikow Exclamation
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ivellios
PostWysłany: 15 Maj 2006, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

szuman napisał:
A co do bezpieczenstwa CMS, to krótko: Joomla! Zdecydowanie najlepiej zabezpieczony CMS.
Czy ja wiem...
Zastanawiam się nad zrobieniem własnego "oprogramowania", które obsługiwałoby serwis i korzystało z tabel nuka w bazie danych.

Póki co zmieniłem na serwerze wszystkie hasła i poprosiłem obsługę o parę rzeczy...
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
szuman
PostWysłany: 16 Maj 2006, 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Swoją drogą ciekawa sytuacja, że ktos się na ciebie uparł i hackuje ci stronę Confused Co do Joomla, to wiele dużych, popularnych serwisów jest opartych na tym skrypcie - nie pamietam wszystkich adresó, ale przykładem jest choćby serwis Polchat Wink A ja zaraz dokładniej rozejrze sie po twojej stronie i chetnie poczytam, bo lubie ta tematyke (wczesniej nie mialem czasu). Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Opinie o stronach w Katalogu KCS » Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group