Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » najstarsze katalogi stron - wspomnień czar

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 najstarsze katalogi stron - wspomnień czar « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Gru 2005, 23:02    Temat postu: najstarsze katalogi stron - wspomnień czar Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak znacie najstarsze katalogi stron oprócz tych najbardziej komercyjnych typu WP, ONET, INTERIA itd...to piszcie tutaj informacje o nich

Polski Katalog Najlepszych Stron WWW - Planeta
http://www.abas.pl/~planeta/



Katalog założony został 25 Lipca 1998 roku. Ostatnia aktualizacja: 21 Pazdziernik 2001.


_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 22 Mar 2006, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Polskie Zasoby Sieciowe - http://info.fuw.edu.pl/pzs/

Polskie Zasoby Sieciowe powstały pod koniec 1992 r. są spisem wielu (w zamierzeniu wszystkich) zasobów i usług sieciowych dostępnych w Polsce lub poza jej granicami, ale ściśle z Polską związanych.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 23 Mar 2006, 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Nawet nie znałem takich katalogów. Naprawdę można powspominać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 23 Mar 2006, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

kameleon napisał:
Nawet nie znałem takich katalogów. Naprawdę można powspominać.

A co chesz wspominać, skoro ich nie znałeś? Razz Wink

PS. Tak wogóle to rozbrajające są te dlugie i skomplikowane adresy Very Happy Very Happy Very Happy http://info.fuw.edu.pl/pzs/pzs_www.html doslownie czuje sie jakbym cofnal sie ponad dziesiec lat do tylu, do czasu, kiedy godzinami gralem w Lotusa III na pierwszym rodzinnym pececie IBM i nie znalem slowa internet Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 23 Mar 2006, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

chcialem dodac strone do "Planety" i niby wszystko ok, ale na samym koncu komunikat:

Cytat:
W danych przesłanych do FormMail'a brakuje poprawnego adresu odbiorcy wiadomości. Prosze sie upewnić, że pole 'recipient' zostało wypełnione i zawiera poprawny adres e-mail konta znajdujacego sie na serwerach CETI.
Laughing
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » najstarsze katalogi stron - wspomnień czar
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group