Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Technologie WWW programy gry online

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Technologie WWW programy gry online « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
padavid
PostWysłany: 09 Sty 2006, 13:07    Temat postu: Technologie WWW programy gry online Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 7

Skąd: Paw?owice

Witam jeśli się nudzisz zapraszam na moja strone i zachęcam do wpisów do księgi gości. Na stronie znajdziecie gry, programy, Opis technologii www, filmiki mondo , oraz bardzo fajne puzzle polecam szczególnie dla dzieci.

http://www.intech.aplus.pl

Pozdrawiam
Snake


Ostatnio zmieniony przez padavid dnia 13 Sty 2006, 15:48, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 09 Sty 2006, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Napiszę Ci szczerze, że strona dla mnie wygląda jakbyś skorzystał z jakiegoś szablonu. Czy widziałeś swoją stronę w innej przeglądarce niż IE. W Firefox, jest delikatnie rozjechana, nie są dostępne wszystkie opcje np: nie widać z prawej strony menu zrobionego we flash [NOWOŚCI], nie działa element flash'owy na środku strony.

Wchodzimy na Alikacje sieciowe http://www.intech.aplus.pl/index.php?op=2 i co widzimy - wielki błąd ortograficzny:
Cytat:
Aplikacje śieciowe

Następny błąd w podmenu:
Cytat:
Hisrotia internetu

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 09 Sty 2006, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Za bardzo to ty nic nie masz na tej stronie. Materiały i informacje raczej skopiowane z innych stron.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
padavid
PostWysłany: 13 Sty 2006, 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 7

Skąd: Paw?owice

To więc tak co do materiałów na stronie to moje są z pracy dyplomowej te o opisie Tchnologii WWW grafika jest moja własna i projekt strony a reszta faktycznie to pozlepiane z innych stron ale pozmieniane a co mam tworzyć gry a puzzle akurat sam robię za pomocą korektora i tyle Dajcie luz zacząłem ja dopiero robić.

Odpowiem na to tak strona nie jest wzięta z szablonu sam robiłem ją akurat do szkoły na studia na ocenę. Co do przeglądarek wiem o tym na razie się tym nie zająłem. Jak ktoś widział taki szablon chętne zobaczę linka.

Witam mogę wiedzieć poczym ci się wydaje że to szablon jest a może moja druga storna to też szablon www.gabinetysalus.glt.pl

Oki zastanowiłem się na tym i powiedz mi co mam pozmieniać wyglądzie i ogólnie żeby dla ciebie było to oki i nie przypominało szablony według ciebie bo nie słyszałem o definicji szablony www


Ostatnio zmieniony przez padavid dnia 13 Sty 2006, 15:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Winston_Wolf
PostWysłany: 13 Sty 2006, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 26

Skąd: West Kill, NY

Z twojego posta
Cytat:
nie zajołem

Z twojej strony
Cytat:
Ezplorer

itd itp..
Wiem, że polski język trudny język, ale bez przesady... Rolling Eyes

Co do tej drugiej strony.. to wygląda jak szablon taniej ulotki..

Jeżeli chodzi o drugą.. po co dwa <doctype> ?? Albo raczej po co wstawiasz deklarację xhtml jeżeli strona napisana w html ??
Znalazłem też odpowiedź na pytanie czy to nie jest szablon
Kod:
<meta name="Microsoft Theme" content="blends 011">

Jeszcze jeden ciekawy fragment.. Tak wygląda schemat nagłowka strony:
Kod:
<doctype html />
<doctype xhtml />
<html>
 <meta>
<html>
  <script />
 <head>
 <meta>
 </head>
<body>

Poza tym ładny tabloid.. masz 10 zagnieżdżonych <table> .. o semantyce pewnie też nie słyszałeś ?!

A tak na marginesie.. Jaką ocenę dostałeś za to coś ??
_________________
Nowy S?cz z innej strony | fotoblog | stonkaart.com
Nieobecny do odwo?ania...


Ostatnio zmieniony przez Winston_Wolf dnia 13 Sty 2006, 10:36, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 13 Sty 2006, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Jak tak czytam Twój post padavid to wydaje mi się, że masz problemy z pisaniem po polsku? Robisz błąd ortograficzny za błędem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
padavid
PostWysłany: 13 Sty 2006, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 7

Skąd: Paw?owice

Winston_Wolf napisał:
Z twojego posta
Cytat:
nie zajołem

Z twojej strony
Cytat:
Ezplorer

itd itp..
Wiem, że polski język trudny język, ale bez przesady... Rolling Eyes

Co do tej drugiej strony.. to wygląda jak szablon taniej ulotki..

Jeżeli chodzi o drugą.. po co dwa <doctype> ?? Albo raczej po co wstawiasz deklarację xhtml jeżeli strona napisana w html ??
Znalazłem też odpowiedź na pytanie czy to nie jest szablon
Kod:
<meta name="Microsoft Theme" content="blends 011">

Jeszcze jeden ciekawy fragment.. Tak wygląda schemat nagłowka strony:
Kod:
<doctype html />
<doctype xhtml />
<html>
 <meta>
<html>
  <script />
 <head>
 <meta>
 </head>
<body>

Poza tym ładny tabloid.. masz 10 zagnieżdżonych <table> .. o semantyce pewnie też nie słyszałeś ?!

A tak na marginesie.. Jaką ocenę dostałeś za to coś ??




Dzięki Kolego powiem tak macie racje co do pisowni wiem dziś zrobiłem żeby firefox poprawnie wyświetlał, stronę i błędy poprawie błędy wynikły z tego że wrzucałem to z word i po rzuceniu tego do frontpage nie było polskich znaków przez to co mogłem zmieniałem itp i tyle dobra dla was sprawdzę to wszystko oki będzie wam lepiej. Tak naprawdę wiem że chcecie mi dokopać ale Oki to i tak dobrze mi wyjdzie przez to że poprawie to Dzięki za to.
A co do wygladu strony to dopiero się uczę tego jestem na 2 semestrze studiów to co mam też umieć jak nawet php nie miałem na studiach tylko sam cos się staram. A co do tego że mam dużo niepotrzebnych znaczników to przez to że kopiuje i wklejam i tak to wygląda uczę się i próbuję. Nie myślałem że na forum aż takie rzeczy się dopatrzycie.

Ale wielki dzięki za to znów coś umie a co do tego że tamta strona druga wygląda jak tania wizytówka to dzięki to była moja pierwsza strona która robiłem za darmo więc wyluzujcie ja do konkursu nie startuje i nie projektuje stron za kasę czy coś tylko chce się cos nauczyć i tyle.
Będę wdzięczny za kolejne porady.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 13 Sty 2006, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


padavid - nie odbieraj tego jak atak, każdy jedynie patrzy na stronę i mówi co wypadałoby poprawić. Jak słusznie zauważyłeś staramy się podpowiedzieć co warto zmienić lub udoskonalić. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
padavid
PostWysłany: 13 Sty 2006, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 7

Skąd: Paw?owice

kameleon napisał:
padavid - nie odbieraj tego jak atak, każdy jedynie patrzy na stronę i mówi co wypadałoby poprawić. Jak słusznie zauważyłeś staramy się podpowiedzieć co warto zmienić lub udoskonalić. Wink



Może byś mi poradził co jeszcze mam jeszcze źle a może jakiś pomysł żeby to nie wyglądało jak szablon co mam zrobić podpowiedz mi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 13 Sty 2006, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to jadymy :
Arrow laduje sie koszmarnie długo
Arrow wywalic skytp dzis jest bla bla
Arrow moze by jakis content ?
Arrow i cala grafa jest do wymiany
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
padavid
PostWysłany: 13 Sty 2006, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 7

Skąd: Paw?owice

Koniq napisał:
to jadymy :
Arrow laduje sie koszmarnie długo
Arrow wywalic skytp dzis jest bla bla
Arrow moze by jakis content ?
Arrow i cala grafa jest do wymiany


Oki dzięki grafike potem zmienie bo ta jest i tak narazie tyko tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Winston_Wolf
PostWysłany: 13 Sty 2006, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 26

Skąd: West Kill, NY

padavid nikt cię nie atakuje.. Z doświadczenia wiem,że tak najszybciej się uczy... Coś jest nie tak i zadajesz sobie pytanie (w tym wypadku ktoś ci zadaje) co jest nie tak.. Szukając odpowiedzi .. metodą prób i błędów uczysz się wszystkiego.. Przynajmniej ja tak właśnie nauczyłem się wszystkiego.. (zaczynając od sławnego kursu Pawła Wimmer'a)..
A co do nowoczesnego projektowania (xhtml i css)... metodą prób i błędów.. nieprzespanych nocy i podpatrywaniem pracy innych (nie myl ze ściąganiem) w kilka tygodni można nauczyć się więcej niż podstaw Wink - w moim przypadku właśnie tak to wyglądało ...
Nie chcesz aby twoja strona wyglądała jak szablon.. Przeglądnij kilka stron prezentujących możliwości jakie daje css..

i w ogóle na googlach poszukaj .. aha i nie zapomnij o źródle wszelkiej wiedzy.. W3C

Jak widzisz jest tego dość sporo..
_________________
Nowy S?cz z innej strony | fotoblog | stonkaart.com
Nieobecny do odwo?ania...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
padavid
PostWysłany: 13 Sty 2006, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 7

Skąd: Paw?owice

padavid napisał:
Koniq napisał:
to jadymy :
Arrow laduje sie koszmarnie długo
Arrow wywalic skytp dzis jest bla bla
Arrow moze by jakis content ?
Arrow i cala grafa jest do wymiany


Oki dzięki grafike potem zmienie bo ta jest i tak narazie tyko tak.


Może mi zaproponujesz jakiś content bo ja sie przyznam że nie wiem co jest dobre


Ostatnio zmieniony przez padavid dnia 13 Sty 2006, 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 13 Sty 2006, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

content sam tworzysz nie kradniesz z innych stron Exclamation
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Technologie WWW programy gry online
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group