Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » formularz z 4 załącznikami

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 formularz z 4 załącznikami « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Shikamaru
PostWysłany: 29 Paź 2007, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 1

Skąd: Zatory

Ale ja tego wogóle nierozumiem. Embarassed Czy to może zadziałać na mojej stronie jeśli mam internet explorter??jak ja kopiuje ten wasz skrypt to niedochodzi mi załącznik tylko jakieś Max=20000. Prosze zrubcie mi gotowy skrypt w którym nic niebędzie trzeba zmieniać. Rolling Eyes dane to:
Nick
Tytuł obrazka
Obraek
(pole do dodania załącznika) Laughing
_________________
Naruto i Harry - The Best
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Ivan
PostWysłany: 11 Cze 2008, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 2


Witam!
Skrypt dziala rewelacyjnie dla jednego zalacznika natomiast mam problem z dolaczeniem kolejnych.. Rozmiar maila rosnie natomiast na liscie zalacznikow widoczny jest tylko pierwszy.. czy komus sie to udalo?

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radar
PostWysłany: 12 Cze 2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

Witam - nie wiem, czy w dobrym miejscu piszę, ale liczę na wyrozumiałość Very Happy Chodzi mi o coś takiego: wszystko fajnie i pięknie hula, ale jak dołączyć do skryptu, który wysyła sam załącznik (na początku tego postu) choćby jedno pole tekstowe, np. imię - tak, żeby skrypt wyslij.php wysłał na pocztę nie tylko załącznik ale i informację kto do mnie wysłał to zdjęcie, bo tam pisze tylko o załączniku ale nie pisze jak to sklecić w całość. Jestem nie tylko nowicjuszem na tym forum ale i w progrmowaniu php i liczę na pomoc bardziej doświadczonych ode mnie kolegów. Z góry dzięki za pomoc Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivan
PostWysłany: 19 Cze 2008, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 2


do formularza w którym jest umieszczone pole do wysłania pliku dodajesz pola tekstowe a następnie w pliku klasy wysyłki tworzysz odpowiadajace im zmienne..

przykładowo:
PHP:


$nazwisko = $_POST["nazwisko"];

$imie = $_POST["imie"];

$email = $_POST["email"];



teraz pozostaje juz tylko w tresci maila wstawic wartosci odpowiednich zmiennych

PHP:


// treść listu
$tresclistu = "

Nazwisko: $nazwisko
Imię: $imie
email: $email

";




mozesz tez zorganizowac sobie tego maila html'em jezeli wysylasz to jako wiadomość html

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radar
PostWysłany: 19 Cze 2008, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

Wszystko fajnie i pięknie, ale mam przykładowy plik i co dalej?

<FORM NAME="zalacznik" METHOD="post" ACTION="wyslij.php" ENCTYPE="multipart/form-data">
<input type="hidden" name="wyslij" value="1" />
<input type="hidden" name="MAX_FILE_SIZE" value="2000000" />
<INPUT type="file" name="plik1">
<INPUT TYPE="SUBMIT" VALUE="Wyślij zalacznik">
</FORM>

gdzie to wsadzić i jak przyporządkować te $_POST w inputach? Właśnie tego nie rozumiem - prosze o wyrozumiałość i pomoc - dzięki za odpowiedź Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radar
PostWysłany: 19 Cze 2008, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 5

Skąd: Rzeszów

OK - już wiem. Baaaardzo dziękuję za cenną podpowiedź! Pozdrawiam kolegę! Very Happy Very Happy Very Happy Działa rewelacyjnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krys76
PostWysłany: 21 Lip 2008, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1


Ivan napisał:
do formularza w którym jest umieszczone pole do wysłania pliku dodajesz pola tekstowe a następnie w pliku klasy wysyłki tworzysz odpowiadajace im zmienne..

przykładowo:....

W którym miejscu co wpisać?
Można podać cały kod dla przykładu na forum.
Mnie też wysyła tylko jeden plik, co należy zrobić?
Też może pomógłby cały kod.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dag
PostWysłany: 11 Sie 2008, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 1


witam, mam takie pytanko... troszke to dziwne, bo... zrobiłem wszystko tak jak pisaliście i wogóle, wszystko działało, dopóki nie nastał moment, że zamiast napisu "e mail z załącznikiem został wysłany poprawnie" pojawiły się znaki zapytania, od tej pory mail albo wogóle nie dociera, albo dochodzi pusty, bez danych i bez załącznika Sad wie ktoś może o co chodzi? z góry dzięki za pomoc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bogus143
PostWysłany: 07 Sty 2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 1


jak wygląda ten kod dla kilku załączników ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » formularz z 4 załącznikami
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group