Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Integracja AJAX Chat ze stroną

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Integracja AJAX Chat ze stroną « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 24 Maj 2008, 14:03    Temat postu: Integracja AJAX Chat ze stroną Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Witam serdecznie

Dziś pobrałem i zainstalowałem u siebie na serwerze ten skrypt chat'a, aczkolwiek napotkałem pewien problem. Chciałbym go zintegrować z tą moją stroną ale nie wiem jak. Funkcja include tutaj nie działą, bo próbowałem.

Czy jest ktoś to mógłby mi pomóc? Dziękuję

Pozdrawiam, Cezary Kicała
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kristooki
PostWysłany: 24 Maj 2008, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 924

Skąd: Kraków

polecam http://www.flash-chat.pl/ - Flash wiec wstawiasz na stronkę i działa - zawsze Smile
_________________
KRISTOOKI

Podczas zamawiania pakietu startowego wpisz [/url] | kod polecajacy Mobile Vikings i odbierz 19 zl za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 24 Maj 2008, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

kristooki napisał:
polecam http://www.flash-chat.pl/ - Flash wiec wstawiasz na stronkę i działa - zawsze

Wolę to rozwiązanie co zastosowałem u Siebie. Większa możliwość modyfikacji i administracji etc Smile A tak w ogóle zastanawiałem się nad wstawieniem go pomiędzy headerem a pooterem strony w iframe tylko nie wiem czy to jest dobry pomysł?

-----------------------

Dodatkowo chciałbym się zapytać czy istnieją ramki ale php? Aby nie było iframe?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mar469
PostWysłany: 30 Sty 2009, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 1


Skoro już ma być na stronie AJAX, to nie trzeba stosować iframe, nawet nie polecam. Wystarczy zrobić jednego DIVa, który będzie się odświeżał wraz z wysłaniem wiadomości.

A w pliku PHP wystarczy, że będzie pętla while(), generująca HTML wypowiedzi w ShoutBoxie. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » PHP / MySQL oraz inne bazy danych » Integracja AJAX Chat ze stroną
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group