Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » czy ta strona sie tu nadaje?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 czy ta strona sie tu nadaje? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
vigor.i5.pl
PostWysłany: 18 Sty 2006, 15:37    Temat postu: czy ta strona sie tu nadaje? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 3


mam proste pytanie.
czy ta strona nadaje sie do KCS?
http://vigor.i5.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 18 Sty 2006, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

zgłos , moim zaniem przyjma Smile ale to tylko moje zdanie
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vigor.i5.pl
PostWysłany: 18 Sty 2006, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 3


udało sie, zostałem przyjety Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 18 Sty 2006, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Strona została zaakceptowana: http://kataloog.info/strona-8699.html
Dzięki za umieszczenie buttona - przyjacielu katalogu Wink

Pytanie ode mnie:
Jak pracuje się na Joomla? Słyszałem różne opinie, a osobiście nie mam kiedy przetestować. Jedno co mi przeszkadza to postać długich adresów url strony jakie stosuje Joomla.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 18 Sty 2006, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Ładna strona. Smile
Z przyjemnością ją przejrzałem.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 18 Mar 2006, 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin napisał:
Pytanie ode mnie:
Jak pracuje się na Joomla? Słyszałem różne opinie, a osobiście nie mam kiedy przetestować. Jedno co mi przeszkadza to postać długich adresów url strony jakie stosuje Joomla.

Krotko? Zaje*****e Very Happy Przyznam, ze poczatki byly trudne, wiele razy przymierzalem sie do przesiadki na ten CMS: raz nawet zainstalowalem na serwerze (bo zwykle KrasnalServ). Najpierw bylo 100% spolszczone Mambo 4.5.2 (Joomla jest pochodna Mambo) a pozniej Joomla 1.05. Z mojego punktu widzenia najwiecej problemow sprawia panel administracyjny; trudno mi bylo go zrozumiec, bo osobiscie inaczej bym go rozwiazal Wink Ale szybko mozna sie z nim dogadac, a wtedy wszelkie bariery znikaja. Jedyna jest wlasna wyobraznia, bo mozliwosci, jaki ten CMS daje sa przeogromne. I taka ciekawostka: osoby, ktore siedza po uszy w Joomla nie potrafily mi pomoc, zalecali edycje plikow PHP, bo nie widzieli rozwiazan, jakie ja chcialem. Byli pewni, ze takich opcji nie ma, a co sie okazalo, bez kombinowania w skrypcie znalazlem banalne rozwiazanie. Wszystko przez baaardzo rozbudowany panel administracyjny.
Jesli zdecydujesz sie odpalic Joomle, Martin, to chetnie pomoge, bo troche juz znam ten system Very Happy A w wolnych chwilach bawie sie na Krasnalu Wink

PS. Jest juz Joomla 1.08 ze spolszczonym panelem administracyjnym, ale jest to wersja beta i z upgrade jeszcze bede musial poczekac az wyjdzie 1.08 stable;) Jak cos to w odpowiednim dziale mozna zalozyc odpowiedni temat Smile

Jesli chodzi o linki, to mi one nie przeszkadzaja, a jest modul zmieniajacy linki na przyjazne. Z tego co wiem, ten modul jest dostepny na stronach Mambo, ale przewazajaca wiekszosc komponentow i modolow od Mambo bez problemow instaluje sie na Joomla, a w przewazajacej wiekszosci tych, ktorych nie da sie zainstalowac wystarczy zmiana literki "m" na "j" w kilku miejscach Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » czy ta strona sie tu nadaje?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group