Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Link katalogu stron u mnie na stronie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Link katalogu stron u mnie na stronie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Piotrek
PostWysłany: 21 Sty 2006, 12:19    Temat postu: Link katalogu stron u mnie na stronie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gość





Witam,

Dodałem do katalogu moją stronę z linkiem do katalogu. Link znajduje się w www.art-co.com.pl/Terminy.html

Pozdrawiam

Piotrek
Powrót do góry
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 21 Sty 2006, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

no i co z tego ?
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolek
PostWysłany: 21 Sty 2006, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 46


Raczej kiepsko wykonana strona i nadaje się do dodania do postu:
http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?p=5771
Ja osobiście nie dodałbym takiej strony do katalogu ciekawych stron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 21 Sty 2006, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Strona była zgłoszona do katalogu ciekawych stron, lecz ją usunąłem ze zgłoszeń mimo tego, że na podstronie jest link do katalogu. Twoja firma działa od 1992 roku, ale nie postaraliście się jeżeli chodzi o jakość wykonania swojej strony.

Kod:
<META NAME="Description" CONTENT="stoiska targowe, targi, stoiska wystawiennicze, wystawiennictwo, organizacja targów, budowa i projektowanie stoisk, imprezy targowe, stoiska nietypowe, Art-Co, Warszawa">
<META NAME="Keywords" CONTENT="stoiska targowe, targi, stoiska wystawiennicze, wystawiennictwo, organizacja targów, budowa i projektowanie stoisk, imprezy targowe, stoiska nietypowe,Art-Co, Warszawa">
<META NAME="Keywords" VALUE="stoiska targowe, targi, stoiska wystawiennicze, wystawiennictwo, organizacja targów, budowa i projektowanie stoisk, imprezy targowe, stoiska nietypowe,Art-Co, Warszawa">


Czy znasz różnice między tymi znacznikami? Bo jak widzę zastosowałeś typową technikę spamowania. Poczytaj sobie posty w części forum: Description & Keywords

Dodatkowo zobacz gdzie umieściłeś inne META
Kod:
</head>
<META name="robots" content="index, follow">
<META name="revisit-after" content="2 days">
<META name="reply-to" content="art-co@art-co.com.pl">
<META name="rating" content="general">
<META name="distribution" content="global">
<body>

Question Confused Shocked

Słyszałeś coś o stylach CSS i ich zastosowaniu?
W kodzie masz syf pozostawiony przez edytory typu MS WORD.
Kod:
<META NAME="Generator" CONTENT="Zajączek 3.0">

Nie używałem tego narzędzia, ale jeżeli to w tym powstał taki syf w kodzie to zmień edytor do stron.
PRZYKŁAD:
Kod:
<tr>
<td valign="top" style="width: 33px; border-left: .5pt solid windowtext; border-right: .5pt solid windowtext; border-top: medium none; border-bottom: .5pt solid windowtext; padding-left: 3.5pt; padding-right: 3.5pt; padding-top: 0cm; padding-bottom: 0cm">
<p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0">
<b><span style="font-size: 9.0pt; font-family: Arial">1</span></b></p>
<p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0">
<b><span style="font-size: 9.0pt; font-family: Arial">2</span></b></td>
<td style="width: 182px; border-left: medium none; border-right: .5pt solid windowtext; border-top: medium none; border-bottom: .5pt solid windowtext; padding-left: 3.5pt; padding-right: 3.5pt; padding-top: 0cm; padding-bottom: 0cm">
<p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0">
<b><span style="font-size: 9.0pt; font-family: Arial">BUDMA</span></b></p>
<p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0">
<b><span style="font-size: 9.0pt; font-family: Arial">BUMASZ</span></b></td>
<td style="width: 96px; border-left: medium none; border-right: .5pt solid windowtext; border-top: medium none; border-bottom: .5pt solid windowtext; padding-left: 3.5pt; padding-right: 3.5pt; padding-top: 0cm; padding-bottom: 0cm">
<p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0">
<b><span style="font-size: 9.0pt; font-family: Arial">24.01 - 27.01</span></b></td>
<td style="width: 95px; border-left: medium none; border-right: .5pt solid windowtext; border-top: medium none; border-bottom: .5pt solid windowtext; padding-left: 3.5pt; padding-right: 3.5pt; padding-top: 0cm; padding-bottom: 0cm">
<p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0">
<b><span style="font-size: 9.0pt; font-family: Arial">16.01  23.01</span></b></td>
<td style="width: 82px; border-left: medium none; border-right: .5pt solid windowtext; border-top: medium none; border-bottom: .5pt solid windowtext; padding-left: 3.5pt; padding-right: 3.5pt; padding-top: 0cm; padding-bottom: 0cm">
<p class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center; margin-top: 0; margin-bottom: 0">
<b><span style="font-size: 9.0pt; font-family: Arial">28.01 - 31.01</span></b></td>
</tr>

Przez ten syf jaki pozostawiły edytory stron Twoja strona www.art-co.com.pl/Terminy.html waży 74,85 KB (76 642 bajtów), a prawie nic na niej nie masz. Pomyśl o optymalizacji kodu.
O innych rzeczach już nie będę pisał... Jakościowo strona odstaje od tych jakie umieszczamy w katalogu ciekawych stron. Popracuj nad stroną i po modyfikacji ponownie zapraszamy do nas.

Potraktuj to co napisałem jako WSKAZÓWKI i DOBRE RADY.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Link katalogu stron u mnie na stronie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group