Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] Szukam osoby chętnej do dystrybucji

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ wspó?praca ] Szukam osoby chętnej do dystrybucji « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
justyna
PostWysłany: 01 Lut 2006, 17:14    Temat postu: Szukam osoby chętnej do dystrybucji Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 3

Skąd: Toru?

Poszukuje osoby, która pomoże w informowaniu albo w dystrybucji ksiązki:
Tu jest link:

http://www.tchu.com.pl/khan_99_opowiesci_sufickich.htm

Ksiązka jest z dziedziny ezoteryki.
_________________
jalila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 01 Lut 2006, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pierwsza podstawowa rzecz to trzeba zmienić wygląd strony, bo nie przekonuje do siebie i nie zachęca do pozostania na stronie, nie wspominając o powrocie na nią.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justyna
PostWysłany: 01 Lut 2006, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 3

Skąd: Toru?

To nie jest oficjalna strona dot. autora ksiązki, tylko informacja z Wydawnictwa TchU o ksiązce. Strona autora ksiązki jest dopiero budowana. Jeśli ktoś np. chce kupic tą ksiązke to wchodzi tam i zamawia. To jest tzw. księgarnia wysyłkowa.
Ja szukam osoby, która pomoże mi w dystrybucji, ewentulanie bedzie informowac innych, ze taka ksiązka wyszła. Nie chodzi tu o spamowanie.
_________________
jalila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 01 Lut 2006, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to gdzie mam reklamowac w prasie ? Razz po uno dobra strona po secundo pozycjonowanie po tri Razz jak macie $ to kampanie bannerowe .amen
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justyna
PostWysłany: 01 Lut 2006, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 3

Skąd: Toru?

Jestem otwarta na "$". Zawsze się mozna porozumiec, mam cichą nadzieję że to nie pójdzie w miliony $. Jesli ktos dysponuje forum to przecież mozna umieścic info, albo przesłac do znajomych. Ta ksiązka nie jest byle czym, to nie są "jakies tam opowieści".
Szukam osoby, które mnie wesprą.
_________________
jalila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PIKSAR
PostWysłany: 01 Lut 2006, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 148

Skąd: Cz?stochowa

Widzę, że MARTIN ma tu ofertę nie do odrzucenia n sam bym się skusił jak bym miał forum LOL
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] Szukam osoby chętnej do dystrybucji
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group