Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Wpis do katalogu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Wpis do katalogu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
filipb
PostWysłany: 03 Lut 2006, 08:11    Temat postu: Wpis do katalogu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 8

Skąd: Pozna?

Co jest powodem, ze moja strona (www.wataha.net) jeszcze nie zostala dodana do katalogu?

Pozdro

Fil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 03 Lut 2006, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to ze nie jest CIEKAWA
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 03 Lut 2006, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

filipb musisz wiedzieć, że ten katalog jest inny od reszty katalogów w internecie.
Jak sama nazwa wskazuje: Katalog Ciekawych Stron (KCS)
Więc chyba nie jest dziwnym to, że twoja strona nie została do niego dodana.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
filipb
PostWysłany: 03 Lut 2006, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 8

Skąd: Pozna?

Ciekawe jakimi kryteriami kieruje się ten, kto ustala czy strona jest ciekawa, czy nie, mniejsza z tym. Nic tu po mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 03 Lut 2006, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

filipb - jakbyś zapoznał się z regulaminem katalogu to byś wiedział.

regulamin kataloog.info napisał:
22. Katalog stron - kataloog.info jest stroną prywatną i decydujemy o dodaniu stron na podstawie odczuć subiektywnych, nie stanowi to wyniku jakichkolwiek badań i nie powinna być brana pod uwagę przy podejmowaniu lub prowadzeniu jakiejkolwiek działalności.


Po to jest regulamin, żeby go czytać Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 03 Lut 2006, 14:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 03 Lut 2006, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

O ktoś mnie wyprzedził Wink
Ale napisze jeszcze raz: http://www.kataloog.info/regulamin.php
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
filipb
PostWysłany: 03 Lut 2006, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 8

Skąd: Pozna?

Odczucia subiektywne, kryteria, na to samo wychodzi, nie mniej nadal się zastanawiam, co kieruje osobą która wrzuca do katalogu jedne strony, a inne nie.
Cytat:
20. Jest wiele katalogów, jednak w naszym Katalogu miejsce znajdują tylko dobre strony, wyróżniające się ciekawą treścią i starannym wykonaniem.

Skoro np. tablice ogłoszeniowe wyrózniają się ciekawą treścia to nie mam więcej pytań. pozdro Panowie i powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 03 Lut 2006, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Tak się przyglądam Twojej stronie http://www.wataha.net/ i nie widze w niej nic co sprawiłoby, że wróciłbym na nią po raz kolejny?
Top strony całkiem kiepściutki, brak informacji. Strona może jest ciekawa dla Waszego grona watahy. Ja jako zwykły internauta nie widze na stronie nic przyciągającego. Ten katalog stron to nie wyrocznia, nie musi być w nim Twojej strony Wink
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 03 Lut 2006, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

filipb napisał:
Odczucia subiektywne, kryteria, na to samo wychodzi, nie mniej nadal się zastanawiam, co kieruje osobą która wrzuca do katalogu jedne strony, a inne nie.
Cytat:
20. Jest wiele katalogów, jednak w naszym Katalogu miejsce znajdują tylko dobre strony, wyróżniające się ciekawą treścią i starannym wykonaniem.

Skoro np. tablice ogłoszeniowe wyrózniają się ciekawą treścia to nie mam więcej pytań. pozdro Panowie i powodzenia Smile


gdzie widzisz tablice ogłoszeniowe ( mam nadzieje ze nie mowisz o moim serwisie bo nie zostawie na tobie suchej kropki) orpocz informacji liczy sie wykonanie zgodnośc ze standardami grafika ect
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
filipb
PostWysłany: 03 Lut 2006, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 8

Skąd: Pozna?

Koniq napisał:
gdzie widzisz tablice ogłoszeniowe ( mam nadzieje ze nie mowisz o moim serwisie bo nie zostawie na tobie suchej kropki) orpocz informacji liczy sie wykonanie zgodnośc ze standardami grafika ect


Uderz w stół a nożyce się odezwą Smile Miałem właśnie na myśli twój serwis, który oprócz ogłoszeń i katalogów nie zawiera żadnej konkretnej treści, chyba, że takową informację masz na myśli.
Co do zgodności ze standardami, ten link chyba mówi sam za siebie.
Grafika, to jednyna rzecz, która wyróżnia ten serwis spośród innych tablic ogłoszeniowych.
Nie zostawisz na mnie suchej nitki, no cóż, każdy ma prawo do rzeczowej krytyki. Moja strona również nie jest w standardzie, grafika... hmmm mi się podoba, a treść to sprawa subiektywna.

Fil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 03 Lut 2006, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

wiedzialem ze mowisz o mojej stronie . ja widze roznice pomiedzy tym
http://validator.w3.org/check?uri=www.wataha.net a iloscia błedów u mnie ( które sa sporowodane przez serwowane reklamy pewnej firmy i na ich forme nie mam wpływu ) dalej nie korzystam z zadnego gownianego cms strona została zaprojektowana przeze mnie od a do z .Oczywiscie przyjaznych linkow nie zauwazyłes u mnie w serwisie, u ciebie ich nie widze .Grafika nie tylko wyglad ale i waga .Szybkosc ladowania witryny zostajesz w tyle pomimo ze twoja baza danych jest o wiele mniejsza. Twoje statystyki " Łączna ilość wizyt: 1851" przez ile to ,przez pol roku ? Patrzac na twoja strone nie wiadomo, o czym jest patrzac na moja widac o czym jest, ci co znaja moj serwis widza jak on sie zmienia i wiele bedzie jeszcze zmian. Wiec zanim uderzysz z krytyka to sie zastanow czy twoje "cos" chociaz w 10 % podoba sie ludziom ( jak narazie wiekszosc wyrazila sie negatywnie), a zmartwie cie o mojej stronie padlo duzo dobrego ale i wymieniono rzeczy ktore trzeba poprawic .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
filipb
PostWysłany: 03 Lut 2006, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 8

Skąd: Pozna?

Koniq napisał:
wiedzialem ze mowisz o mojej stronie . ja widze roznice pomiedzy tym
http://validator.w3.org/check?uri=www.wataha.net a iloscia błedów u mnie ( które sa sporowodane przez serwowane reklamy pewnej firmy i na ich forme nie mam wpływu )

Czy ja w poście wyżej nie wspomniałem, że moja strona nie jest w standardzie, chyba tak?
Cytat:

dalej nie korzystam z rzadnego gownianego cms

No tak, to faktycznie rzeczowa krytyka Smile
Cytat:

strona została zaprojektowana przezemnie od a do z .

Wyżej już stwierdziłem, że graficznie nie jest źle, co oczywiście nie zmienia faktu, że nadal pozostaje to tablicą ogłoszeń.
Cytat:

Oczywiscie przyjaznych linkow nie zauwazyłes u mnie w serwisie u ciebie ich nie widze .

Przyjazne linki? Co miałeś na myśli?
Cytat:

Grafika nie tylko wyglad ale i waga .Szybkosc ladowania witryny zostajesz w tyle pomimo ze twoja baza danych jest wiele mniejsza.

Niestety to mają do siebie strony oparte o PHP, nic na to nie poradzę
Cytat:

Twoje statystyki " Łączna ilość wizyt: 1851" przez ile to przez pol roku ?

Przez dwa miesiące, ale ta liczba nie jest wymierna, większość ja natrzaskałem Smile
Cytat:

Patrzac na twoja strone nie wiadomo o czym jest patrzac na moja widac o czym jest

To właśnie zasdnicza przewaga tablicy ogłoszeniowej nad wataszym sajtem Smile
Cytat:

ci co znaja moj serwis widza jak on sie zmienia i wiele bedzie jeszcze zmian.

Cóż mogę powiedzieć, moja strona też ewoluuje.
Cytat:

Wiec zanim uderzysz z krytyka to sie zastanow czy twoje "cos" chociaz w 10 % sie podoba ludziom ( jak narazie wiekszosc wyrazila sie negatywnie), a zmartwie cie o mojej stronie padlo duzo dobrego ale i wymieniono rzeczy ktore trzeba poprawic .

W tym miejscu wspiełeś się na wyżyny, z rzeczową krytyką ma to niewiele wspólnego, za to bardziej przypomina ujadanie małego pieska. Coż, cały czas wychodziłem z założenia, że poziomu internautów nie należy mierzyć ich dokonaniami w dziedzinie tworzenia stron.
Gratuluję, że twoja witryna zbiera tyle pozytywnych opinii, życzę ci tego w przyszłości, dobrze, że potrafisz sobie świetnie radzić w HTMLu i CSSie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Fil

P.S.
Rozbawiła mnie zmiana sygnaturki Smile "Nieruchomości" na "ogłoszenia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 03 Lut 2006, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

powiem ci tak mylisz sie w paru kwestiach i to bardzo mocno zreszta zycie zweryfikuje twoj sajt bo jak narazie to o istnieniu jego nikt nie wie ( ja cie nie bede uczył ani uswiadamial ) ! zmiana anchora w stopce nie jest spowodowana toba ale podykotowana pod spadkiem na ta fraze . Ja mam tablice ogłoszeniowa ktora odwiedza wiecej ludzi dziennie niz sobie naklikales na swojej stronie i tyle moze ci sie ona nie podobac i byc tylko tablica ogłoszeniowa ale jak widac znalazla sie w katalogu CIEKAWYCH stron i na tym koncze z toba dyskujse .
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
filipb
PostWysłany: 03 Lut 2006, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 8

Skąd: Pozna?

Tak jak mówisz, życie zweryfikuje. Czas pokaże i co tam jeszcze. Tylko, że ja przez cały czas próbowałem się dowiedzieć, dlaczego Katalog Ciekawych Stron rejestruje tablice ogłoszeniowe, jakich w sieci jest na pęczki, a nie rejestruje stron niszowych. Nie chciałem dyskutować z Tobą nad wyższością twojej i mojej strony, chciałem tylko uzyskać odpowiedź. Nie uzyskałem jej, choć nie do końca. Wypowiadałeś się, a twoje poglądy muszą być bardzo bliskie redaktorom tej strony, co świadczy tylko o jednym.
I jeszcze jedna sprawa, ja i moja strona nie musimy zaistnieć w sieci, nie musi o tej stronie wiedzieć każdy internauta, ta strona nie istnieje po to, aby zarabiać (AdSense ma tylko utrzymać tą stronę - gdyby ktoś chciał podjąć dyskusję o zarabianiu), ta strona nie musi mieć kilkuset odwiedzin dziennie, ta strona wypełnia pewną lukę, która najwyraźniej nie jest dostrzegana przez adminów, redaktorów i kogo tam jeszcze.
Na koniec, faktycznie, masz rację, dyskusja zmierza niebezpiecznie w kierunku dyskusji nad wyzszością świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy, a to już jest dyskusja z gatunku bezsensownych.

Pozdro

Fil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cezars
PostWysłany: 04 Lut 2006, 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

filipb czy ty naprawde jesteś taki uparty czy tylko stwarzasz pozory upartego? Tablica ogłoszeniowa Koniq'a korzysta z przyjaznych linków o których więcej możesz poczytać tutaj: http://www.forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=534 . I nie wiem jakim cudem ty twierdzisz, że strony PHP ładują się dużej niż te w HTML'u.
Po drugie, trzecie, czwarte i piąte nie wiem może Ty widzisz coś ciekawego na swojej stronie ale Ja niestety nic tam nie widzę. Swego czasu także miałem swoją stronę i była w PHP i jakoś normalnie chodziła bez zarzutu i nawet była CIEKAWA bo była w katalogu ale ponieważ z przyczyn odemnie nie zależnych nie mam czasu aby wykonac nową to mojej starej już w katalogu CIEKAWYCH stron nie ma.

Nie wiem dlaczego aż tak bardzo chcesz być w tym katalogu? Jak chcesz to dodaj stronę do mojego, albo setki innych katalogów i wyjdzie na to samo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Wpis do katalogu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group