Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » [Pytanie] Dodanie do KCS

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Pytanie] Dodanie do KCS « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
plakom.pl
PostWysłany: 06 Lut 2006, 07:32    Temat postu: [Pytanie] Dodanie do KCS Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 3


Witam,

Zauwazylem, ze ostatnio byl u mnie admin KCS,
jednak od tego czasu nie widze zeby strona zostala
do katalogu dodana.

Czy to oznacza ze zostalem odrzucony?
Jesli tak --- jakich kryteriow nie spelnilem?

Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam serdecznie,

Ryszard
http://plakom.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Mariusz
PostWysłany: 06 Lut 2006, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 93


Gdybym było modulatorem, też bym odrzucił Wink
_________________
lol wierszyki
fotki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Lut 2006, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie przypominam sobie tej strony, może pozostali redkatorzy ją pamiętają.
Jeżeli zarejestrowało Ci w statystykach wejście - to na pewno ktoś od nas był. Co do stron sklepów internetowych - to podchodzimy od pewnego czasu na nie bardzo rygorystycznie. Dlaczego? - a dlatego, że zgłaszanych jest bardzo dużo sklepów i wprowadziliśmy bardziej rygorystyczną ocenę. Większość zgłaszanych sklepów wygląda identycznie (czysty szablon np: osCommerce), delikatnie zmieniona grafika, mała ilość artykułów.

Nie oceniałem i nie odrzucałem tego sklepu, ale napiszę swoją opinię.

Moja opinia:
Twój sklep wygląda podobnie jak te oparte o osCommerce, lecz nie widzę w stopce informacji o tym - czyżbyś jej nie umieścił? Dodatkowo u Ciebie w sklepie jest mała ilość artykułów: 23 rzeczy(trochę mało jak na sklep). Nie wyróżnia się sklep, słaba modyfikacja szablonu. To moja osobista opinia. Jak napisałem powyżej - ze względu na masowe zgłaszanie sklepów internetrowych - oceniamy sklepy zdecydowanie ostrzej.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
max
PostWysłany: 06 Lut 2006, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 738


Ja tym bardziej sobie jej nie przypominam .... weekendowy całkowity brak dostępu do poprawnie działającego systemu ...
A co do wypowiedzi Martina... potwierdzam jego opinię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 06 Lut 2006, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Bardzo ubogi ten sklep.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
plakom.pl
PostWysłany: 06 Lut 2006, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 3


Martin, maxxi -> dziekuje za szybka odpowiedz i opinie. Jesli chodzi o mala ilosc produktow to chcialem powiedziec, ze nie jest to sklep z akcesoriami po 5zl - ktorych mogloby byc na sklepie setki. Ilosc jest adekwatna do wartosci produktu. Nie jestem typem co wystawia na sklep ze statusem "na stanie" produktow ktorych nie posiada.. Owszem - tez uwazam ze nie jest ich za duzo, ale moj sklep sie dopiero rozwija - dopiero startuje, z pewnoscia z czasem bedzie przybywac produktow. Jak dotad plakom.pl kosztowal mnie wiele pracy - staram sie go poprawiac caly czas. Jak na ta chwile ciesze sie, ze w 100% spelnia swoja funkcje.

No coz, szkoda, dzieki za poswiecony czas,
Moze kiedys tu wroce.

Pozdrawiam,
Ryszard
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 06 Lut 2006, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

plakom.pl wiemy ile jest pracy przy tworzeniu stron. Sami tworzymy strony. Od strony użytkownka strona może wygladać prosto, a w efekcie jest przy niej wiele dni siedzenia w programach graficznych i zmianach w kodzie strony. Doceniamy to wszystko i jeżeli dokonasz zauważalnych zmian w wizualnej stronie sklepu ~ to zapraszamy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » [Pytanie] Dodanie do KCS
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group