Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Google i BackLinks - kiedy aktualizacja

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Google i BackLinks - kiedy aktualizacja « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
kemot
PostWysłany: 06 Sie 2006, 12:06    Temat postu: Google i BackLinks - kiedy aktualizacja Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


Oto moje kolejne pytanie z serii google, a brzmi ono w jaki sposób i na jakiej zasadzie są tworzone BackLinki Question Strone zindexowało mi wielokrotnie ale nie mam żadnych BackLinków. Co zrobić by google zaczęło tworzyć backlinki do mojej strony Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 06 Sie 2006, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

BackLinki do strony nie są aktualizaowane na bieżąco jak np: IP Indexed Pages. BackLinki są najczęściej przez Google aktualizowane przy update PR. Polecam zapisać sobie do ulubionych stronę: http://www.seocompany.ca/pagerank/page-rank-update-list.html gdzie masz informacje na temat ostatnich aktualizacji poszczególnych wartości.
Cytat:
BL Export: Backlink Export - export of a sample of the number of backlinks which is almost meaningless as it is only a sample number. This number can be seen with the link:www.domain.tld command (no longer called a BL update as backlinks are updated continously and the visible BL number change is an export of that updated value).

Do sprawdzania BackLink polecam narzędzie: http://www.iwebtool.com/backlink_checker
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 06 Sie 2006, 12:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kemot
PostWysłany: 06 Sie 2006, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


ok dzięki za pomoc już sie bałem że mi nie tworzy żadnych backlinków. pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemot
PostWysłany: 07 Sie 2006, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


mam już 58 unikalnych backlinków a to dopiero niecały miesiąc istnienia mojej strony. dla porównania katalog ciekawych strona ma ok 305 unikalnych Smile więc ty chyba niezły wynik. Moja strona która ma PR=4 ma zaledwie 29 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Sie 2006, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Google nie pokazuje wszystkich backlinków do Twojej strony jakie ma zaindeksowane, więcej zawsze pokazuje np: Yahoo.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 07 Sie 2006, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


kemot a co ty tak te swoje backlinki obserwujesz?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 07 Sie 2006, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Kiedyś pytałam czy liczą się adresy niepodlinkowane i podobno nie. Niepodlinkowany adres mojej strony www.anglik.ovh.org znajduje się na www.ang.pl/promuj.php i pokazuje to jako jeden z BL - http://www.iwebtool.com/backlink_checker (9 miejsce). Jak to w końcu z tym jest?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 07 Sie 2006, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Bo to narzędzie http://www.iwebtool.com/backlink_checker może sprawdza BL we wszystkich wyszukiwarkach i Yahoo chyba nie podlinkowane też bierze do BL. W Yahoo jest zawsze najwięcej backlinków.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemot
PostWysłany: 07 Sie 2006, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


kameleon napisał:
kemot a co ty tak te swoje backlinki obserwujesz?

bo podobno od tego w dużej mierze zależy pozycja w wyniku wyszukiwania więc tak sobie sprawdzam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemot
PostWysłany: 07 Sie 2006, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


a czy to narzędzie sprawdza przyszły pagerank Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 07 Sie 2006, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Cytat:
a czy to narzędzie sprawdza przyszły pagerank

Tak na tej stronie http://www.iwebtool.com/pagerank_prediction podobno wylicza przyszły PR, jednak przestałem używać tego narzędzia - bo jest nie wiarygodne i działa na zasadach zwykłej wróżki a nie alorytmów Google. Dla przykładu: od trzech update PR przewisuje dla Katalogu KCS PR=6 i cały czas po update utrzymuje się na poziomie 5. Oprócz tego nie zwracam już uwagi na PageRank bo to nie jest wyznacznik wartościowej strony!!!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kemot
PostWysłany: 08 Sie 2006, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 70


Martin napisał:
Oprócz tego nie zwracam już uwagi na PageRank bo to nie jest wyznacznik wartościowej strony!!!

Święta racja, ale są osoby które na to patrzą np. przy wymianie linków, więc może mi tam troszeczke zależy Wink pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Google » Google i BackLinks - kiedy aktualizacja
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group