Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] Propozycja dla odpowiedzialnego - katalogowanie

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [ zlec? ] Propozycja dla odpowiedzialnego - katalogowanie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Waldek
PostWysłany: 07 Lip 2006, 05:37    Temat postu: Propozycja dla odpowiedzialnego - katalogowanie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Mam takie oto pytanie czy jest ktoś chętny do dodawania adresu mojego katalogu http://katalog-www.eu do wszelkiej maści adresów.

Do adresów płatnych typu onet.pl, wp.pl......itd., dodam sam.
Jeśli tak to proszę napisać do mnie ofertę na adres waldek@home.pl np. za 1000 adresów ILE sobie zainteresowany życzy Question

UWAGA, Exclamation bez maszynek, a jedynie ręcznie.
Slogany, ze słowami kluczowymi prześlę.
Przyznam, że do tej czynności nie mam serca. Crying or Very sad
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 07 Lip 2006, 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jeżeli nikt się nie zgłosi wysyłając do Ciebie ofertę, to odezwij się do mnie Waldku i na pewno dogadamy się w tym temacie. Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Puma
PostWysłany: 07 Lip 2006, 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 94


Mi się nudzi to mogę dodawać adres do katalogów w spisie www.katalogiseo.info Very Happy Jednak niektóre są płatne lub nie przyjmują określonych stron, no i nie gwarantuje że strona będzie dodana/zatwierdzona przez danego moderatora.
_________________
Tapety na pulpit | Atualno?ci i komentarze na aktualne tematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 07 Lip 2006, 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Hm...ja się moge podjąć.

Moderator www.katalogiseo.info - dodaję do wszystkich zatwierdzonych i przy okazji je sprawdzam. Przesyłam Ci raporty, na Twoj e-mail przychodzą e-maile potwierdzające, przesyłam Ci listę w pliku .txt do których katalogów dodałem stronę, dostajesz blacklistę katalogów i płacisz Smile Ilosc katalogow do ustalenia Razz
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kameleon
PostWysłany: 07 Lip 2006, 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Bartek napisał:
Moderator www.katalogiseo.info

Czyżbyś znał Mar'a, że moderujesz jego spisem katalogów?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
PostWysłany: 07 Lip 2006, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Bartek napisał:
Hm...ja się moge podjąć.
Ilosc katalogow do ustalenia Razz

Hmm, ja bym chciał do wszystkich na świecie, Smile ale tak na poważnie to zależy na ile będzie mnie stać.

Ludzie czy tak trudno dać na waldek@home.pl swój telefon np. komórkowy, ja zadzwonię i się dogadamy.
Na pewno później nie będę kogoś niepokoił, bo sam nie lubię jak w mało istotnych sprawach do mnie ktoś dzwoni.
Wybiorę najlepszą ofertę i po co marnować czas, ja obecnie opracowuję button do katalogu i go umieszczę na stronie http://www.rafa.koralowa.pl , ponadto mam masę jeszcze innej pracy koncepcyjnej z katalogiem, wymagającej sporo czytania literatury i przemyśleń.
Tego jak na razie na pewno nie będzie widać.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Buk?ak
PostWysłany: 07 Lip 2006, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Dzisiaj niespodziewanie dostałem propozycję wykonania projektu (coś grubszego niż katalogowanie) i zastanawiam się co wybrać - projekt lepiej płatny (nawet nie orientowalem sie w cenie, ale to widac golym okiem). Gosciu od tego jutro da mi odpowiedz czy zleca mi to (dalem mu przykladowy wyglad tego 'czegos'), ulotki projektowac - fajna sprawa moim zdaniem Cool Cool

Waldek - jak bede mial katalogowac to jutro okolo 17 zadzwonie Wink

[edit]
Chcesz, żeby dodać je na 'raz' czy co kilka dni, tygodni zeby dochodzily linki?
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 09 Lip 2006, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Post zaczyna się robić o wszystkim i o niczym. Zaczął się od zlecenia Waldka (katalogowanie), a kończy na seo quizach - zbyt duża rozbieżność tematów. Jeżeli ktoś ma jakiś temat to proszę pisać w nowym poście. Proszę o pisane postów (odpowiedzi) tematycznych związanymi z tematem pierwszego posta, a nie o wszystkim. Waldek postanowił sam zająć się katalogowaniem, więc zamykam post.

Temat filtrów i złego katalogowania został wydzilony:
http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=1858


Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ zlec? ] Propozycja dla odpowiedzialnego - katalogowanie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group