Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Opinia o hostingu i365.pl Domenomania.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 Opinia o hostingu i365.pl Domenomania.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 25 Lis 2006, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
zgodze sie ale nie jestem ich klientem , więc na co mi ta informacja?

Pewnie pozostały im Twoje dane i mail w bazie po skorzystaniu u nich z oferty promocyjnej. Widocznie to konto dalej istnieje?
Koniu napisał:
zakladalem konto testowe, jak przeniesli tez zalozyłem konto bo byla promocja

Powinieneś to z nimi wyjaśnić, że zrezygnowałeś z założonego konta i żeby wykasowali Twoje dane z ich bazy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 25 Lis 2006, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

Nie konto nie istnieje , napisalem maja sprawe załatwic
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 25 Lis 2006, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
Nie konto nie istnieje

Konto wykasowali, ale mail w bazie sobie zachowali Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 26 Lis 2006, 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

ja dostałem 2 maile. Jeden na konto, z którego korzystałem podczas rejestracji i jest w c-panelu, i na drugie, z którego częściej korzystam i dla wygody z niego pisałem do BOK-u. Najwidoczniej gromadzą wszystkie maile i teraz poszedł mailing do wszystkich.

Zalatuje mi to spamem, bo i sami "zawodowi" spamerzy różnymi podstępami zbierają maile, żeby później wysyłac na nie to czy tamto, a zwykle jak coś się działo, to pisali tylko na konto podane w c-Panelu. W sumie mi to lata koło.. Wink bo nie jestem typem, który z tak błahych powodów lubi robić afery czy się bulwersować. Ale powinni wysłac informacje tylko na konta podane w panelu a nie na wszystkie, jakie zapisały im się w bazie.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martyna
PostWysłany: 08 Gru 2006, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Zmienił się właściciel i365.pl i razem z nim pogorszyła się jakość suportu i szybkości odpowiadania na maile. Miałam problem i napisałam do nich. Zawsze odpisywali po chwili a teraz czekam już kilka godzin i CISZA.
Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 08 Gru 2006, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

olej ich Smile jednak żeby usługa była na poziomie należy płacic a nie liczyc ze z drobniaków uda się cos kupic Razz
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gostek_
PostWysłany: 08 Gru 2006, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Na i365.pl jestem juz 10 miesiąc. Po ostatnich awariach, błędach itp, o których wiedza wszyscy, nastąpiła wreszcie oczekiwana poprawa. Z supportem kontaktowałem się jeszcze wczoraj (w sprawie wildcard) i reakcja jak zwykle była błyskawiczna. 2 miesiące temu sam na nich złorzeczyłem, ale od 2 tyg widzę poprawę i mam nadzieję, ze juz im się noga nie podwinie Smile
PS moje konto jest jeszcze w USA
pozdrawiam
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 09 Gru 2006, 05:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

gostek_ jak i365.pl jest w formie, to nie ma sobie równych, ale ostatnio w dołku (choć chyba powoli z niego wychodzą) Wink

ja właśnie rozmawiam z moim providerem na temat hostingu, może się dogadam i będę strony miał pod nosem Smile Co prawda w ofercie nie mają profesjonalnego hostingu, ale fora sieciowe, jakieś strony na Mambo o grach itp działają, więc próbuję Smile Plusów chyba więcej niż minusów, ale testował będę ile się tylko da, żeby później nie żałować Very Happy Na i365.pl konto mam do końca marca opłacone, zobaczymy czy i ile się do tego czasu zmieni, bo na dzień dzisiejszy nie są najlepsi...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gostek_
PostWysłany: 05 Paź 2007, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Mam dziwna słabość do tego hostingu.
Co powiecie o ich nowej ofercie? Wygląda bardzo ciekawie. Serwery szybkie, padów ni widu ni słychu, a konta taniutkie..Smile
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 05 Paź 2007, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

też dostałem spama od nich Wink Kurde, kusi mnie ta ich oferta i nie wiem czy nie skusi Wink Mam jedną domenkę, którą mógłbym poświęcić na testowanie nowej jakości i365.pl. Nie ukrywam, że trzymam kciuki za to, aby powrócili do swojej najlepszej formy sprzed 2-3 lat Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gostek_
PostWysłany: 05 Paź 2007, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Jestem u nich 2,5 roku, moze dostane jakis bonusik, przy następnej opłacie za konto. Napewno sie upomne Smile
PS coś im kont promocyjnych nie ubywa.
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voy-tech
PostWysłany: 05 Paź 2007, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 286

Ostrzeżeń: 1

300 netto za 10 GB / 1600 BG?
W NetArcie za te same pieniądze masz 10 / 2000 no i jakość chyba lepsza Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 06 Paź 2007, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
kusi mnie ta ich oferta i nie wiem czy nie skusi

Ja już się skusiłem. Wypowiadałem się na ten temat na 3 podstronie postu: Opinie o usługach hostingu i365.pl:
Cytat:
Zobaczymy jak będzie z ich stabilnością, jak przeniosą wszystko do Polski. Może wtedy skorzystam z ich usług pod zaplecze.

Założyłem sobie u nich konto i postawiłem sobie jeden serwis. Potestuję i zobaczymy jak ze stabilnością hostingu na serwerach w Polsce. Na razie mija 24h i jest OK. Testujemy dalej... Smile
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika
PostWysłany: 06 Paź 2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


szuman napisał:
kusi mnie ta ich oferta i nie wiem czy nie skusi

Skusiłam się i mam już u nich wykupiony pakiet hostingowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grejf
PostWysłany: 07 Paź 2007, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

taki topik juz istnieje... Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Hosting i Domeny » Opinia o hostingu i365.pl Domenomania.pl
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group